Sanık Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İYİ Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Gökhan Güler Kimdir?

İYİ Parti İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Gökhan Güler Kimdir?

admin admin -
44 0

 

Gökhan Güler Şişli, İstanbul doğumludur. Köken olarak aslen Sivaslıdır. İlk ve ortaöğretimi Şişli, Kuvay-i Milliye İlköğretim okulunda tamamlamıştır. 8 yıllık eğitimini birincilikle bitirmiştir. Lise eğitimini Beşiktaş, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

2001 yılında yapılan üniversite sınavlarında, Makina Mühendisliği Bölümünü kazanmıştır, fakat kayıt yaptırmamıştır.

Aynı yıl, yani 2001 yılında “5 Kuruş Cafe” ismiyle faaliyet gösteren firmada, Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde bulunan işletmede kâr ortağı olarak müdürlük görevi ile ticari hayatına başlamıştır. 2005 yılına kadar aynı göreve devam edip, aynı zamanda IATA (Uluslarlarası Havayolları Taşımacılığı Birliği) tarafından Türkiye’de özel olarak eğitim veren bir kuruluşta, 3 sene boyunca Havayolu İşletmeciliği, Meydan (Havalimanı) İşletmeciliği, Seyahat Acentesi İşletmeciliği eğitimi alıp, başarıyla bitirip; 2005 yılında Ant Turizm Organizasyon Seyahat Acentası adlı firmada yine kâr ortağı ve sorumlu genel müdür olarak 8 yıl görev yapmıştır.

 

TÜRSAB, TİM (Trükiye İhracatçılar Meclisi), Taba-Amcham (Türk Amerikan İş Adamları Derneği), Philip&Morris Türkiye, İngiliz Ticaret Odası gibi birçok ulusal ve uluslararası kuruluş ve firmalara seyahat alanında hizmetler vermiştir.

 

2016 yılında tek ortak ve hâlen yönetim kurulu başkanı olarak GSG Enerji İnşaat Ve Yatırım A.Ş. ve GSG Gayrimenkul Otopark Ve Filo İşletmeciliği A.Ş. adlı şirketlerinde faaliyetlerine devam etmektedir. Aynı zamanda yine Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlendiği Bebeköy91 Gıda Pazarlama Tic. A.Ş. adı altında ki işletmenin hissedarıdır.

 

3 çocuk babası olan Gökhan Güler’in büyük oğlu Tarhan Burak , kızı Rengin Irmak  ve küçük oğlu Gökhan Selhan’dır. İstanbul’da, Beşiktaş ilçesi Etiler semtinde ikamet etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir