Sanık Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Karton Etiket ve Kullanım Alanları

Karton Etiket ve Kullanım Alanları

admin admin -
7 0

Karton etiketler, çok çeşitli kullanım alanlarına sahiptir. Ürün ambalajlarının yanı sıra, giyim, ev eşyaları ve hatta  depolama & dağıtım süreçlerinde tercih edilmektedir. Karton etiket ürünlerini, ürünlerini daha kolay yöneten ve aranabilir hale getirmenize yardımcı olan önemli bir kaynaktır.

Birçok marka, üreticiyi tanıtmak ve müşteriyi ürüne yönlendirmek için karton etiketlerden faydalanır. Etiketler, alışveriş süreçlerine yardımcı olur ve depolarda ürünleri daha kolay kontrol etmeyi sağlar. Etiketler, ürünün ne olduğu, ambalaj ve ürün özelliklerini de içerir. Anında elde edilen bilgiler ile ürüne güveni ve ürün satın alma olasılığını artırır. 

Çok amaçlı, karton etiketlerini logonuzu, numaralandırma ve diğer değişkenleri ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Karton Etiket Üreticileri

Karton etiketler, çeşitli konularda değişiklik gösterirler. Etiket üreticilerinin ürünlerinde en ayırt edici özellik malzeme (hammadde) kalite olarak ön plana çıkmaktadır. Malzeme, boyutlar, ek işlemler ve gsm sayısı, üretim sürecini ve fiyatını etkileyen ana konulardır. Karton etiketler boyutları basılmakta olan ürünler için en uygun malzemeler olarak polipropilen (PET), polyester (PE) veya folyo filmler olarak kullanılmaktadır. Bu özellikler, özelliklere göre çeşitlendirilmelidir. Ayrıca, baskı işlemleri sırasında kullanılan ana baskı teknolojisi sıcak veya soğuk baskıdır. Bu değerlendirme, baskı için kullanılan baskı ürünlerine ve baskı özelliklerine göre belirlenmelidir. Ayrıca, kalıp türü olarak flama, lazer ya da ofset baskı kullanılabilir.

Etiket Üreticileri

Yenel Etiket birçok markanın ürün yönetiminde çeşitli etiketleri ile hizmet sunmaktadır. Etiket üreticileri arasında fabrika üretimi ile birçok talebe hızlı ve kaliteli çözümler sağlar. Büyük küçük işletmelerin ihtiyaçlarına karşılık veren ekonomik ve sağlam ürün yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

yeneletiket.com adresi ve iletişim bilgileri üzerinden ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir