Sanikhaber.com

Yol Tak Nedir Ve Nasıl Kullanılır

Yol Tak Nedir Ve Nasıl Kullanılır

Yol tak, kemer şeklinde olan ve pvc malzemeyle üretilmiş olan reklam balonlarındandır. Motorla şişilen üstüne dijital ya da folyoyla baskı yapılabilmektedir. 6, 8 ve 10 metre civarlarında üretilir. İstek olursa eğer özel şekillerde de üretimi yapılmakta ve özel istenilen ölçülerde hazırlanmaktadır. Organizasyon yerlerinde, açılışlar ve benzeri yerlerde kullanılır. Yol takı balonları ölçüye ve baskıya göre fiyatlandırılır. Baskılı yol tak ile baskısız arasında büyük bir fiyat farkı olmaktadır. Siz baskılı mı baskısız mı olacağına karar verip bildirdiğiniz zaman uygun bir fiyat çıkartılarak size geri dönüş yapılır. Yol takı şekilleri genellikle kare, oval ya da çokgen olarak tercih edilir. İsteğe göre özel dizaynlarda yapılıyor.

Yol tak balonları genellikle spor etkinliklerinde başlangıç veya son noktalara kurulmaktadır. Sizler için hazırlanmış olan yol tak balonlarıyla etkinliğinizi çok daha havalı, eğlenceli ve ilgi çekici yapabilirsiniz. Tamamen özel üretime giren yol tak balonları sizlerin etkinliğinize göre hazırlanırken oldukça da uygun fiyatlar kullanılmaktadır. Ayrıca sadece gündüz değil geceleri de rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerimizdendir. Balonun içerisine yerleştirilecek olan aydınlatmayla beraber gece karanlığında da reklam ürününüzü kullanabileceksiniz. Ülkemizde en çok firmalar arasında tercih edilen ürünlerden biridir. Eğlenceli ve görseli iyi olduğundan insanların da gözlerine çok daha iyi şekilde hitap etmeyi başarabilmektedirler. Böylelikle etkinlikler çok daha fazla havalı bir şekilde gerçekleşmekte.

Yol tak balonları ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat için; http://sonmezinflatables.com ‘dan veya 0216 526 20 91’den ulaşabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ