Sanikhaber.com

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken Bayrak

Yelken bayrak ürünleri günümüzde geçmişe göre oldukça fazla tercih edilen ürünlerden biri durumundadır. Bunun sebebi özellikle şirketlerin bürolarının ve ofislerinin konumunu güçlendirme, yine küçük ölçekli işletmelerinde bu yeken bayraklar sayesinde daha rahat bulunması ve görünmesinin sağlanmasıdır. Genel olarak boyutları standart olan bu yelken bayrakların sabit ve dik durabilmesi için içine su doldurulan bir mekanizmaya takılmaktadır. Suyun ağırlığı ile oldukça rüzgârlı havalarda bile bu bayraklar sabit kalmaktadır.

Firmamız yelken bayrak modelleri konusunda son derece başarılıdır. Sizler baskı yapacağımız görseli bize ulaştırmanız durumunda yelken bayrak ve dik durmasını sağlayan tüm mekanizmayı en kısa süre zarfında sizlere ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca Rüzgârlı havalarda bu bayrakların yırtılmasını engellemek amacıyla en son teknoloji esnek kumaşlar kullanmaktayız.

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken bayrak fiyatları ise standart ebatlar için standart fiyatlarımız bulunmaktadır. Size sunduğumuz fiyatlar piyasa şartlarına göre en uygun fiyatlar olduğundan emin olabilirsiniz. Tüm yelken bayrak modelleri hakkında bilgi sahibi olmak, bizimle irtibata geçmek ve sipariş vermek için http://www.baskiseli.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ