Sanikhaber.com

Yedek Parçada 48 Yıllık Tecrübe

1970’ten beri yedek parça konusunda tecrübeli ekibi ile hizmet veren bir firma olan Ballıkaya Makine, uzmanlaşmanın daha da önemli olduğu günümüzde sadece forkfilt piyasasına yönelik çözümler sunmaktadır.

Yedek Parçada 48 Yıllık Tecrübe

1970’ten beri yedek parça konusunda tecrübeli ekibi ile hizmet veren bir firma olan Ballıkaya Makine, uzmanlaşmanın daha da önemli olduğu günümüzde sadece forkfilt piyasasına yönelik çözümler sunmaktadır. Ürün çeşitliliği ile forklift yedek parça ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir. Ballıkaya Makine Yerli yabancı 30dan fazla firma ile müşterilerine destek sunmaktadır.

Web Sitesinde Verilen Hizmetler

Firmanın web sitesi ballikaya.com.tr adresinde yayına girerek firmanın hizmetlerini, ürünlerini ve iş ortaklarını müşteri ile paylaşmasını sağlamaktadır. Firma haberlerinin ve iletişim bilgilerinin de yer aldığı internet sitesi, tasarımı ve sadeliği ile kullanıcıya kolaylık sunmaktadır. Bunun yanında ucuz forklift yedek parça ihtiyacı olanların incelemesi için ürün listelerini internet sitesinden kategorilere ayrılmış bir şekilde sunan firma, ürün fotoğrafları ile müşterilerinin doğru forklift yedek parça seçmesini sağlamayı hedeflemektedir. Web sitesi üzerinden Ballıkaya Makine’nin katıldığı ve katılacağı fuarlar da takip edilebilecek olup, bayiilerin tek bir site üzerinden malzeme ve bilgi alış verişi de sağlanarak kaliteli hizmetin yayılması amaçlanmaktadır.

http://ballikaya.com.tr/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ