Sanikhaber.com

Türk Malı Dizisinin 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Türk Malı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Türk Malı Dizisinin 5.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Türk Malı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Star Tv ekranlarının reyting rekorları kıran Türk Malı dizisi izleyeci kitleyesini genişletmeye devam ediyor. Sevilerek izlenen Aile komedi dizisi, komik sahneleriyle izleyicilerini kırıp geçirmeye devam ediyor.Erman, amcasının oğlu Eymen’in kılığına girmek zorunda kaldı. Şehnaz, Trabzonlu olan babasının Eymen’i görmeye geleceğini söyleyince, evde panik başladı. Oyunun kadrosunda, Şafak Sezer, Mehmet Ali Erbil, Hasibe Eren, Nergis Kumbasar, Anıl İlter, Burcu Binici, Gülhan Tekin, Selen Görgüzel, Serkan Şengül, Polina Ch, Buse Narcı ve İlke Korkmaz’ın bulunduğu dizinin merakla beklenen 2 Temmuz pazar akşamı yayınlanacak olan 5.bölüm fragmanı yayınlandı.

TÜRK MALI DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI ?

Erman ve Bakiye, sevgili olmuşlardır. Erman kuzu, çocukların bakıcısı Bakiye’yi kurtarma için o’nun sevgilisi rolüne bürünmüştür. Şehnaz Bakiye’yi evden yollamaya çalışıyor. Eymen Kuzu’nun kötü nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden yollamak için bir oyun yapıyor ve Bakiye’nin sahte dadı olduğunu dile getirerek onun evden atılmasını sağlamak istiyor. Bakiye çoçuklarla vedalaşırken, Erman Bakiye’ye yetişiyor ve onun sevgilisi olduğunu belirterek onu kurtarıyor.

Yan komşuları Bahattin ve Şaduman çiftinde ise durumlar iyice karışıktır. Seksi ve güzel hizmetçi Valeri’yi kendi evlerinde işe almak için çabalayan Bahattin’in durmaya niyeti yoktur. Kendi hizmetçileri Hidayet ile Erman’ın aralarını yapmak için mangal partisi veren Bahattin’in, bütüm komşularının partiye katılmasıyla işler iyice karışmıştır.

Diğer yan komşuları ise, Onur ve Deren, Kuzular’a karşı site için ittifak planına başvurmuşlardır. Bahattin ve Şaduman çifitini kendilerine çekip onlarla samimileşmek istiyolar fakat bir kez daha planları bir işe yaramıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ