Sanikhaber.com

Turins Test ve Belgelendirme

Yerli bir firma olan Turins dünyada ve Türkiye’de yer alan birçok yönetim sistemlerine uygun bir biçimde standartlara ve kurallara uyarak belgelendirme…

Turins Test ve Belgelendirme

Yerli bir firma olan Turins dünyada ve Türkiye’de yer alan birçok yönetim sistemlerine uygun bir biçimde standartlara ve kurallara uyarak belgelendirme, denetim ve gözetim yapma, eğitim faaliyetleri ve muayene konusunda uzmandır.

Turins, elektriksel ölçümler, basınçlı ekipmanlar, asansörler ve kaldırma iletme ekipmanlarının muayenelerini yapmaktadır. Ekipman ya da makinelerin periyodik kontrol zamanlarını aksatmadan muayenelerini yapması firmaya olan güveni sürekli artırmaktadır. Aynı zamanda LVD testleri, EMC testleri, gürültü testleri, sızdırmazlık testi, IP koruma testi, yangına karşı dayanıklılık ve tepki testleri yapmaktadırlar. Ekipmanların periyodik muayene yapılması konusunda uzman olan firma caraskal, forklift transpalet, yürüyen merdiven, platform, vinç, sapan, mapa, iş makineleri, teleferik, atölye tipi lift ve krikolar ve çeşitli konveyöre ve bantlı iletme makineleriyle ilgilenmektedir.

Belgelendirme

Turins belgelendirme konusunda ürünlerin belgelendirilmesi, sistemlerin belgelendirilmesinin yanında patlayıcı ortamlarda çalışan makinelerin, gümrük mallarının, yapı malzemelerinin, mal satışta istenen belgelerini de yapmaktadır.

Firma, üçüncü taraf denetim hizmeti de vermektedir. İşletmelerin kendi isteği üzerine yapılan ve sonucunda belgelendirme işlemi yapılan uygulamayla işletmeler sistemlerindeki uygunsuzlukları görerek yapılması gerekenler hakkında bilgi sahibi olurlar. Firma hakkında ayrıntılı bilgiye https://www.turins.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ