Sanikhaber.com

TRT 1’de Yayınlanan Adını Sen Koy 172. Bölüm 35. Hafta Fragmanı Yayınlandı. Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak ?

TRT 1’de Yayınlanan Adını Sen Koy 172. Bölüm 35. Hafta Fragmanı Yayınlandı. Dizinin Yeni Bölümünde Neler Olacak ?

Hafta içi her gün TRT 1 ekranların da seyirciyle buluşan başarılı dizi Adını Sen Koy 172. yeni bölümde neler yaşanacağı şimdiden büyük merak konusu. Her hafta izleyicinin nefesini kesen Adını Sen Koy adlı dizi bu hafta da birbirinden önemli sahnelere yer verecek. İşte 172. bölüm 35. hafta fragmanı;

Bu hafta Adını Sen Koy dizisi her zamankinden daha heyecanlı bir hafta geçireceğe benziyor. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümlerde Salim Usta’nın işe gitmek isteyip ama gidememesi büyük bir gerginlik yaratmıştı. Bu hafta Salim Usta’ya destek çıkmak maksadıyla Zehra’da işe gidecek ve Leyla’nın evinde olması yeni gerginliklere sebep çıkarabilir.

Ömer ve Zehra ilişkisi gün geçtikçe daha da çok gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ömer’in Zehra konusunda davranışları kesin olsa dahi yeni bölümde ikiliyi zor günler bekleyecek.

Alev, Ömer ve Zehra arasına girmeye çabalarken diğer yandan çeşitli düzenbazlıklarına Ömer’i de katmaya çalışacak. Ömer ise birçok tarafa karşı dürüst durmak ve vaziyetini korumak zorunda kalacak.

Ömer’in tüm zorluklara karşı sağlam durması ve yaşanan tüm olaylara rağmen Zehra’nın gitmesine razı olmaması ise dizinin en etkili sahnelerinde birisi olacak.

Adını Sen Koy dizisinde Ömer’in sadece tek istediği Alev’i yollamak olacak. Alev’in ücra yerlerde durmasını isteyen Ömer bu düşüncesiyle Müzeyyen hanımın evine gidecek lakin bu durum güzel karşılanmayacak.

Zehra’ya sallamaya durdurak vermeyen Alev, Ömer ile Zehra’nın arasını bozmak için her yönteme başvuracak. Adını Sen Koy 172.bölümü 35. hafta ile 16 Mayıs 16.40’da TRT 1 de hayranları ile buluşacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ