Sanikhaber.com

TRT 1 Ekranlarına Damga Vurmuş Olan Adını Sen Koy Dizisi 18.Bölüm’de Neler Olmuştu? Adını Sen Koy 180.Bölüm’de Sezon Finali Yapmasının Ardından Neler Oldu? Ömer ve Zehra Son Bölüme Kadar Neler Yaşadı?

TRT 1 Ekranlarına Damga Vurmuş Olan Adını Sen Koy Dizisi 18.Bölüm’de Neler Olmuştu? Adını Sen Koy 180.Bölüm’de Sezon Finali Yapmasının Ardından Neler Oldu? Ömer ve Zehra Son Bölüme Kadar Neler Yaşadı?

TRT 1 ekranlarına damga vuran Adını Sen Koy dizisi sezon finali yapmasının ardından yeni sezon izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Dizi tarihine adını altın harflerle yazdıran Adını Sen Koy Dizisi her kesim tarafından beğeni aldı. Peki dizi sezon finali yapmasının ardından Ömer ve Zehra son bölüme kadar neler yaşadı?

Alev yine yapmış yapacağını, Zehra’yı zor durumda bırakmayı başarmıştı. Evdeki değerli eşyaları banka kasasına koymak için eve gelen kişiye Zehra’ya hediye edilen broşta teslim edilecekti. Ömer, uzun süre aşağıya inmeyen Zehra’nın yanına odaya çıktı.

Broşu sordu, kendisi kutuya baktı, kutuya baktığında kutu boş çıktı. Broş ortada yoktu. Broşu Zehra’nın sakladığını düşündü Ömer ve hemen Zehra’nın kutusunu getirmesini istedi. Ama aynı zamanda Zehra da değildi broş, ortada olmayan bir şeyi alıp götürmesi imkansızdı. Odanın her yerine baktı Zehra ama Broşu bulamadı ve Ömer herkes gittikten ve de uyuduktan sonra çok kızgın bir şekilde tekrar odasına Zehra’nın yanına çıktı. Broşu sordu, ortada olmayan ve kaybolan bir şeyi bulamayacağının Ömer de farkındaydı. Ömer, Zehra hakkında bir kez daha yanlış düşünüp doğru karar verememişti. Onu hatırasında tekrar canlandıran Ömer, Zehra’nın broşu Yener’e verdiğini düşündü. Böyle düşünmesinin ardından kolundan sert bir şekilde tutan Ömer, Zehra’yı zorla arabaya bindirdi. Yol boyunca Zehra’ya hakaretler savuran Ömer, sürekli broş’un yerini sormaya devam etti. Zehra her ne kadar bende değil, yerini bilmiyorum demesine rağmen Ömer’i bir türlü kendine inandıramadı. Ömer ise böyle düşünmüyordu. Ömer broş’un Yener’de olduğunu ve Zehra’dan Yener’in kaldığı evin adresini istedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ