Sanikhaber.com

Ticarete Teknoloji Dokunuşu

Günümüz şartları her şeyi sanal ortamlardan hallerde nitelikte. Artık mobilyadan, giyime; yiyecek-içecekten, eğlenceye her şey bir tık ile halloluyor.

Ticarete Teknoloji Dokunuşu

Günümüz şartları her şeyi sanal ortamlardan hallerde nitelikte. Artık mobilyadan, giyime; yiyecek-içecekten, eğlenceye her şey bir tık ile halloluyor. Hal böyle olunca tüketicilerin internet hızına üreticilerin de yetişmesi için sentos.com.tr platformu hizmette!

Sanal Mağazalarda Sizin Ürünleriniz Olsun

Birçok sanal mağaza gergin milyonlarca insanın ziyaret ettiği dev pazarlar niteliği taşıyor. Eğer bir üretici iseniz başta Pazaryeri entegrasyon olmak üzere bir çok siteye erişiminizin olması gerekiyor.

En çok ziyaret edilen alışveriş sitelerinden hepsiburada entegrasyon hizmeti de sunan platform deponuzdan stoklarınıza kadar bir çok konuda yardımınıza koşuyor.

N11 entegrasyon ile ürettiğiniz herhangi bir ürünü farklı kategorilere dahi kolayca yerleştiren platform, en kullanışlı internet hizmeti konumunda.

İnternet üzerinden alışverişin öncü isimlerinden gittigidiyor entegrasyon sağlayan platform, sanal mağazalara ürün yerleştirme işinde oldukça başarılı.

Ekonomik Fiyatlar ve Şaşırtan Hediyeler

Sentos platformunu ziyaret ederek kendinize uygun paketi seçerek ürünlerinizi sanal mağazalara yerleştirebilirsiniz. Ürün ve fiyat bilgilerini sitesinde yayınlayan platform, ön muhasebe hizmetinden stok verilerine kadar birçok kullanışlı hizmetleri de müşterilerine hediye ediyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan platform, listelediğiniz ürünleri paket halinde bir ürün olarak çeşitli sanal mağazalara göndererek satışlarınızın ve kazancınızın çoğalmasına yardımcı oluyor. Sentos, kolay ve kullanışlı arayüzü ile kendine uygun hizmeti kendinizin seçebileceği, ayrıca kontrolün tamamen sizde olduğu güvenilir bir ortam sunuyor. Size de sadece ürünlerinizin insanlara güvenle ulaştığını bilmenin rahatlığını yaşamak kalıyor!

https://www.sentos.com.tr/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ