Sanikhaber.com

Tatlı Bela Dizisinin 70. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 69. Bölümde Nasıl Gelişmeler Oldu ?

Tatlı Bela Dizisinin 70. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 69. Bölümde Nasıl Gelişmeler Oldu ?

Nirancan yaptığı davranışlarla haddini aşmıştır.Pawar gelişmeler karşısında aşırı tepki gösterip soluğu Nirancan’ın yanında almıştır. Bu esnada Jyoti de düzenlenen merasimden fazlasıyla memnundur. Düğün gayet eğlenceli devam etmektedir. Kına yakma merasimi gerçekleşirken Sojal kıskançlık krizleri geçirir. Çünkü Varad ve Mansi’yi beraber görmüştür. Ardından Varad’ın yanına giderek kendisiyle alakadar olmasını sağlamak istemiştir. Bunu gören Mansi durumdan hoşnut kalmamıştır. Akabinde Slok ve Riya’yı sahnede dans ederken gören Asta aşırı sinirlenmiştir. Fakat işleri yoluna sokma yolunda adımlar atmıştır.

Varad planlarına devam etmektedir. Sojal’ın yanından ayrılır ayrılmaz yeniden Mansi’ye sokulur. Fakat olaylara şahit olan birinin olabileceğini aklına gelmemiştir. Sojal’ın annesi olan bitenin farkına varmıştır. Yaşananların ardından Sojal ve Varad  kavga etmiştir. Kavganın sebebi ise Varad’ın Mansi’ye eşlik edeceğini söylemiş ve Sojal’ın bunu kabul etmiş olmasıdır. Yorgunluğunu atmak amacıyla yatağına gittiğinde bir hediyeyle karşılaşır. Ve hediye karşısında çok mutlu olur.

Nirancan’ın yaşadığı eve gelen Pawar başına gelenler için intikam alma çabası içine girmiştir. Çünkü daha evvel ikili arasında anlaşmaya varamamış ve Nirancan kendisine zarar verme girişiminde bulunmuştur. Pawar Nirancan’a tehditler savurarak ödeşeceklerini söylemiştir. Tam çıkacağı esnada Asta ile karşılaşması üzerine, Asta’nın kafasındaki soru işaretleri tamamıyla silinmiştir.

Mansi devamlı bir üzüntü halindedir. Varad’ın da aklı sürekli bu konudadır. Mansi’yle fikir alış verişinde bulunmaktadır. Onun adına enşide duymaktadır. Daha sonra aralarında bir mücadele başlar. Birbirlerini kovalayan ikili ansızın kendini yatakta bulur. Yatağın kırılması üzerine ikili komik duruma düşer.

Slok aşırı düşünce sahibi birisidir. Jyoti’nin bebeği için gayet faydalı bir iş yapmıştır. Yardımda bulunmak ister. Fakat Jyoti bu bahsi reddeder ve ona Sid ile alakalı bir iki şey aktarır. Slok ve Jyoti daha sonra yaşadıkları bir anı hatırlayıp duygusal dakikalar yaşar. Slok ve Kavya da tüm çabalarıyla çalışmaktadır. Asta’nın gözleri üzerinde olduğu esnada Slok’la arasındaki bahtsız mücadelenin sona ermesini arzu etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ