Sanikhaber.com

Tatlı Bela 24 Mayısta Yayınlanacak 79.Bölüm Tanıtım Filmini Paylaştı. Niranjan’ın Gizli Yüzünü Herkes Görüyor mu?

Tatlı Bela 24 Mayısta Yayınlanacak 79.Bölüm Tanıtım Filmini Paylaştı. Niranjan’ın Gizli Yüzünü Herkes Görüyor mu?

Kanal 7’nin Hint yapımı sevilen dizisi Tatlı bela 79. Bölüm tanıtım filmini sevenleriyle paylaştı. Yayınlanacak olan bölümde Jiyothi dini törenini bitirmek için Niranjan’ın yaşadığı eve gelir. Bu esnada Niranjan ile Anjali arasında bir tatsızlık vardır. Babasının söyledikleri karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan Anjali babasının bu yüzünü ilk kez görür. Jiyothi anlatılan her şeyi duymuştur. Nirancan nasıl bir plan yapacaktır ?

Bu esnada olay yerine Shlok ve Varad’da gelir. Neler yaşandığını idrak etmeye çalışan Jiyothi aniden taraf değiştirerek Anjali ile Astha’nın yanına geçer. Herkes afallamış durumdaır. Anjali Jiyothi’yi mutfağa sürükler. Shlok’a göre ise tüm suçlu Astha’dır.

Shlok ve Astha tartışmaya başlar. Ve bir an önce boşanacaklarını söylerler. Astha ile Shlok tartışırlaken o sırada Jiyothi dahil olur ve Shlok’u azarlamaya başlar. Tüm bu olayların sorumlusunun Astha değil Nirancan olduğunu söyler. Niranjan ise yaşanan gergin dakikalar yüzünden endişelenerek bayılmış taklidi yapar.

Varad ile Shlok Niranjan’ı yatak odasına taşırlar. Jiyothi artık evde durmanın bir anlam ifade etmediğini belirtir. Ve kendi evine doğru yola koyulur. Sid Jiyothi’nin çok mutsuz göründüğünü farkeder ve başından ne geçtiğini öğrenmek için odasına gider.Jiyothi’yi yıllardır kendisine kötü anlatılan Annesinin aslında masum, babasının ise suçlu olduğu gerçeği adeta afallatır

Niranjan aşırı paniklemiştir. Ne yapacağını bilmeden etrafta dolanmaktadır. En sonunda yeni bir plan yapmaya karar verir. Peki Niranjan’ın bu seferki planı ne olacaktır ? Yeni planıyla insanları kandırmayı başarabilecek midir? Kalindi ise birderbire ortaya çıkan oğluyla ne yapacağını bilemez vaziyettedir. Çünkü aşırı kendini beğenmiş ve sulu olan yeni oğul, Kalindi’nin imzasını alarak tüm mal varlığı ele geçirme hedefindedir.

Fakat Kalindi olanların farkındadır ve imzayı atmayı reddeder. Öbür yandan Varad ve Mansi arasında yaşananlar artık herkes tarafından bilinmektedir. Sodjal ile evde sürekli bir kavga durumu söz konusudur. Bu durum evdeki herkesi rahatsız eder. Niranjan Sodjal’a bu hususta uyarıda bulunur.

Sodjal’in karar değiştirerek Anjali’yle Astha’nın cephesine geçmesi üzerine Niranjan iyice köşeye sıkışmıştır. Yayınlanacak olan yeni bölümde Niranjan’ın herkesten sakladığı o gizli yüzünü kimler görebilecek? Astha ile Shlok’un evlilikleri bitiyor mu ?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ