Sanikhaber.com

Tanıtım İçin Reklam

Görsel iletişim ve reklam hizmetleri alanında yenilikçi tasarımlar ile çözüm üreten, imalat ve montaj işlemleri yapan firmamız reklam ve mobilya dekorasyon hizmetlerine 2010 yılında başlamış ve günümüze kadar geliştirerek getirmiştir.

Tanıtım İçin Reklam

Görsel iletişim ve reklam hizmetleri alanında yenilikçi tasarımlar ile çözüm üreten, imalat ve montaj işlemleri yapan firmamız reklam ve mobilya dekorasyon hizmetlerine 2010 yılında başlamış ve günümüze kadar geliştirerek getirmiştir. Tüm özel ve kamu kurumları için, tabela, reklam, dijital baskı, araç giydirme, dış cephe kaplama gibi her türlü görsel işlemler en iyi şekilde yapılmaktadır. İhtiyaçlarınızı bizlere teklif şeklinde bildirmeniz durumunda, tasarım ekibimiz yerinde keşif yaparak, kullanılması gereken malzeme ve grafik tasarımlarını belirlemektedir.

Teklifler

Reklam ve mobilya dekorasyon hizmetlerimiz için istediğiniz tasarım özelliklerini bizlere ileterek tekliflerimizi alabilirsiniz. Tekliflerimiz en kısa zamanda değerlendirilir ve tabelacı ekibimiz tarafından keşif gerçekleştirildikten sonra, tasarım çalışmaları yapılır, sizlere gösterilir ve onay alındıktan sonra üretime geçilir. Sizden gelen teklifler ve yapılan keşif çalışmaları değerlendirilerek, kullanım alanı uygunluğuna göre ışıklı tabela sistemlerini tasarımları da yapılarak sizlerin seçimine sunulur. Üretimlerimiz arasında genellikle şehir tanıtımlarında kullanılan kutu harf tabela sistemleri tasarımları büyük işyerlerine öze olarak tasarlanabilmektedir.

Siz İsteyin

www.rivalreklam.com.tr sitemizde çalışmalarımız hakkında bilgiler bulunmaktadır. İletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Tekliflerinizi ve tasarımlarınızı iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dijital baskı, görsel tabela modellerini sizlere sunmaktayız. Sizlerin istekleri doğrultusunda her türlü tabela üretimi yaparak yerine montajını gerçekleştiriyoruz. Kendi tasarımlarınız var ise o tasarımlara göre sizlerin istediği şekillerde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

https://www.rivalreklam.com.tr/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ