Sanikhaber.com

Survivor 24 Mayıs Ada Konseyinde Elenen İsim Belli Oldu

Survivor 24 Mayıs Ada Konseyinde Elenen İsim Belli Oldu

Dün akşam yayınlanan Survivor eleme bölümü yine izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşattı. Survivor 2017’de bir eleme konseyi bölümü daha geride kalırken, geçtiğimiz hafta oynanan oyunlar sonucu takım arkadaşları tarafından potaya sokulan Ogeday, Volkan, Adem, İlhan dörtlüsünden en az oyu alarak adaya ve hayallerine veda eden isim Volkan oldu.

 

SEMA, TAKIMIN FAYDASI İÇİN ALINAN HER KARARA SAYGILIYIM DEDİ

Geçtiğimiz hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarından bir tanesini kaybetmeleri üzerine takımlarından iki kişinin adını yazmak zorunda kalan ünlüler, büyük fedakarlıklar gösterdi. Sabriye’nin elenmemesi adına Adem Kılıççı potaya kendinin sokulmasına razı oldu. Bireysel olarak dokunulmazlık oyununun galibi Sema’da alınan bu karara saygı duyduğunu ifade etti.

 

SABRİYE’NİN  ELENMESİNE GÖNLÜM RAZI DEĞİL”

Adem’in kendini riske atarak yaptığı bu teklif sonrasında İlhan Mansız’dan duyarlı bir davranış geldi. O halde sorumluluk almamız gerekiyor Sabriye yerine ben aday olmak istiyorum şeklinde konuştu. Eleme konseyinde düşüncelerini belirten Adem Kılıççı “Sabriye’nin elenmesine gönlüm razı değil. Bu sebepten ötürü arkadaşlardan böyle bir ricada bulundum. İlhan abi de duyarlılık göstererek elini taşın altına koydu. Yaptığımız bu hareket bu altı yarışmacının takım ruhu taşıdığını kanıtlıyor” dedi.

 

 

VOLKAN ADAYA VE HAYALLERİNE VEDA EDEN İSİM OLDU

İlhan Mansız, Adem’ın Sabriye hakkında düşüncesini belirtmesinden sonra

Elini taşın altına koymaktan çekinmediğini ve bu yaptıklarının karşı takımdan birinin elenmesini sağlamak için geliştirdikleri bir taktik olduğunu söyledi. Potaya girmesi durumunda Sabriye’nin diğer adaylardan az oy alarak eleneceğini düşünen Ünlüler, Ogeday ve Volkan’ın karşısına Adem ve İlhan’ı aday göstererek elini güçlendirdiklerini ifade etti. Tamamlanan oylamanın ardından diğer adaylardan daha düşük oy alan Volkan, adaya ve hayallerine veda etmiş oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ