Sanikhaber.com

Süet Ayakkabı 

Süet Ayakkabı 

 

Günümüzde ayakkabılar pek çok maddeden üretilse de en çok rağbet gören ayakkabı tipi deri ayakkabılardır. Deri ayakkabının da kendi içinde pek çok türü mevcuttur. Süet ayakkabı da deri ayakkabının bir çeşididir. Süet ayakkabılar her ne kadar şık bir görünüme sahip olsa da hassas olduğu için kullanımı oldukça zahmetlidir.

 Süet Ayakkabının Bakımı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Süet ayakkabının bakımı yumuşak bir fırça ile yapılmalıdır. Süet ayakkabı önce sprey ile boyandıktan sonra kurumaya bırakılır. Dış etkilerden koruma sağlamak için süet ayakkabı çeşitleri genellikle silikon boyalar ile boyanır.

Süet ile Nubuk Arasındaki Fark

Süet ayakkabı halk arasında sıklıkla nubuk ayakkabı ile karıştırılır. Benzer yönleri bulunsa da süet ile nubuk birbirlerinden farklıdır. Bu farkların birkaçına bakılacak olursa nubuk dokunulunca kadifemsi bir his verirken süette böyle bir durum söz konusu değildir. Aynı zamanda nubuğun tüy uzunluğu da süete göre daha kısadır.

Süet ayakkabı hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş için https://www.selinshoes.com/ayakkabi-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ