Sanikhaber.com

SON DAKİKA…BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM CUMA NAMAZI ÇIKIŞINDA FLAŞ AÇIKLAMA!

SON DAKİKA…BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM CUMA NAMAZI ÇIKIŞINDA FLAŞ AÇIKLAMA!

Cuma namazı sonrası basın mensuplarına beyanda bulunan  Başbakan Binali Yıldırım, herhangi bir sonuça Kıbrıs Müzakereleri için “KKTC ve Türkiye elinden geleni sonuna kadar yaptı” dedi. CHP’nin sözde  Adalet Yürüyüşüne ilişkin açıklamalarda bulunan Başbakan Yıldırım, “Artık kabak tadı verdi. Bu işi bir an önce bitirmeleri lazım. İşi başka boyuta taşırlarsa bu iyi niyetten çıkar” ifadelerini kullandı.

Başbakan Yıldırım’ın açıklamaları şöyle devam etti:

KIBRIS MÜZAKERELERİ !

Rum tarafı hiçte yapıcı bir  tutum göstermedi. KKTC ve Türkiye elinden gelenin fazlasını yaptı. Kıbrıs, adanın etrafındaki doğal kaynakların tek taraflı oldu-bitti ile ortaya çıkarılması yönündeki gelişmeler asla ve asla kabul edilemez.

CHP’NİN SÖZDE  İSTANBUL YÜRÜYÜŞÜ: ARTIK KABAK TADI VERDİ !

Hiçbir ihbar göz ardı edilmeden gereken her şey yapılıyor. Emniyet güçlerimiz bu yürüyüşte bir provokasyonla karşılaşılmaması için elinden geleni sarf ediyor. Özellikle ince eleyip sık dokuduklarını  söylemek isterim. Ancak bu iş maksadına erişti. Daha fazla sürdürmenin anlamı yok. Ana muhalefet partisinin genel başkanı açıklamasını yaptı. Yarın bu eylemi tamamlayacaklarını ifade etti. Umud ederim herhangi bir kötü niyetli girişime fırsat vermeden bu eylemi tamamlamış olurlar. Tabi bundan sonra bu işte ısrar etmek hem yollarda, meydanlarda vatandaşa eziyet olur, aynı zamanda da ana muhalefet partisine ve genel başkanına bir eziyete dönüşebilir. Bizim tavsiyemiz hep beraber adaletin daha iyi işlemesi için gayret edelim. Ancak bunun yeri yollar değildir, yürüyüş değildir. Bunun yeri meclistir. Bir araya geleceğiz, konuşacağız. işleri daha iyi hale nasıl getiririz Bunun çaresine bakacağız. Artık kabak tadı verdi . Bu işi bitirmeleri lazım. İşi başka yerlere taşırlarsa bu iyi niyetten çıkar.

15 TEMMUZ’UN YILDÖNÜMÜ

Bir hafta sonra 15 Temmuz’un yıldönümü. 15 Temmuz demokrasinin ve ülkemizi ele geçirmeye çalışan teröristlerden arındırma  zaferi anlamına geliyor. Alçak darbecilerin  ve cuntacıların kaybetmesi anlamına geliyor. Bir kez daha şunu üstüne basarak  ifade etmek isterim ki; Rabbim ülkemize bu ve buna benzer bir felaketi bir daha göstermesin. Eğer böyle bir çılgınlığı  tekrarlamak isteyen olursa bilsinler ki o gece olanların misli misli fazlası olacaktır. Bundan emin olsunlar ve akıllarını başlarına alsınlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ