Sanikhaber.com

Sizi Takip Edenleri Görüntülemenin En Kolay Yolu

Sosyal medyalarda yıllar boyunca profilimizi görüntüleyen kişilerin kim olduklarına dair çeşitli aramalar gerçekleştirmek durumunda kaldık.

Sizi Takip Edenleri Görüntülemenin En Kolay Yolu

Sosyal medyalarda yıllar boyunca profilimizi görüntüleyen kişilerin kim olduklarına dair çeşitli aramalar gerçekleştirmek durumunda kaldık. Birçok yöntem hiçbir sonuç vermedi ve profilleri kimlerin ziyaret ettiğini öğrenmek de bir hayalden öteye geçemedi. Ta ki stalkci.org sitesi ortaya çıkana kadar. Artık başka hiçbir yöntem aramanıza gerek yok. Site size profilinizi kimlerin görüntülediğini an be an gösterecek en iyi yöntemdir.

Profilinize Giriş Yaparak Başlayın

Yıllardır insanlar sosyal medyalar üzerinde, profillerini kimlerin gizlice ziyaret ettiğini merak ediyorlar. Birçok yöntem ortaya atıldı, fakat hiçbirinin sonuç vermemesi sosyal medya kullanıcılarını hayal kırıklığına uğrattı.

Belirtilen sistem ise bu merakın en büyük anahtarı oluyor. Sistem üzerinden ister Twitter hesabınızla ister Instagram hesabınızla giriş yaparak profilinizi kimin görüntülediğini öğrenmek artık mümkün. instagram giriş butonuna veya Twitter giriş butonuna basarak sistem aracılığıyla hesabınıza ulaşabiliyor ve profil sayfanızı kimlerin görüntülediğini görebiliyorsunuz. Sistemin hiçbir güvenlik açığı bulunmadığı için, bu işlemleri gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Sosyal Medyalarda Artık Sır Kalmayacak

Sizi gizli gizli kimlerin izlediğini ve profilinizde gezindiğini öğrenmek artık çok kolay. Güvenlik açığı bulunmayan sistemin hem Twitter hem de Instagram üzerinden bağlantı gerçekleştirebilmesi büyük bir avantajdır. Ayrıca sistemin kullanılan görüntüleme paneli de oldukça rahat bir kullanım sağlıyor. Fotoğraflarınızı inceleyenleri, profilinize bakanları tek tek listeleyebilecek ve kimlerin sizi gizli gizli takip ettiği sorusuna artık yanıt bulabileceksiniz.

https://stalkci.org/account/login

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ