Sanikhaber.com

Sıla ve Ahmet Kural Bodrum’da El Ele Görüldü! Aşk Mı Yaşıyorlar?

Sıla ve Ahmet Kural Bodrum’da El Ele Görüldü! Aşk Mı Yaşıyorlar?

Yazın ilk bombası patladı, Ahmet Kural ve Sıla Bodrum’da el ele görüldü.

 Magazin dünyasında yazın ilk bombası patladı. ‘Düğün Dernek’ ve ‘Çalgı Çengi’ filmleriyle zirveye çıkan Ahmet Kural’ın, pop müziğin en iyi kadın vokallerinden Sıla ile aşk yaşamaya başladığı iddia ediliyor. Özel bir kuruluşun haberine göre, Sıla ve Ahmet Kural, Bodrum’da bir mekanda baş başa yemek yedikten sonra mekandan el ele ayrıldılar. Tatilcilerin şaşkın bakışlarına aldırış etmeden el ele yürüyen ikili, orada bulunan herkesi şaşkına uğrattı. Geçtiğimiz günlerde eski nişanlısı Burcu Kıratlı ile bir ödül töreninde karşı karşıya geldikten sonra ortalardan kaybolan Ahmet Kural, sessiz sedasız Bodrum’a gitti. Yeni projelerine başlamadan önce dinlenmek isteyen ünlü oyuncunun ise yalnız olmadığı bugün anlaşıldı. Bodrum’da ünlü sanatçı Sıla ile gizli gizli görüşen Ahmet Kural, görgü şahitlerinin iddiasına göre bir mekanda romantik bir yemek yedikten sonra hiç çekinmeden ünlü popçudan el ele tutuşup yürümeye başladılar. Magazin dünyasının ilk bombası olsa da taraflar bu konu hakkında sessizliğini koruyor. Ne zaman açıklama yapacakları ise büyük bir merak konusu.

 AHMET KURAL KİMDİR?

Ahmet Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya‘da dünyaya gelmiştir. Aslen Ankara‘lıdır. Babası emniyet müdürü idi. Lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı. Babasının işi gereği 11 senede 12 okul değiştirdi. Kütahya, Nevşehir, Silopi, Karaman, Denizli gibi illerde çocukluğu geçti.

 SILA GENÇOĞLU KİMDİR?

17 Haziran 1980’de Denizli’de dünyaya geldi. İlkokulu Denizli’de gördü. Ortaokul ve lise öğrenimini ise İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde İzmir’de anneannesinin yanında tamamladı. Lise ikinci ve üçüncü sınıflarda özel şan eğitimleri almaya başladı. 1998 yılında yüksek öğrenimi için İstanbul’a gitti. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde bir sene okudu, daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’ne geçiş yaptı Yüksek öğrenimini Caz Vokal olarak tamamlamıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ