Sanikhaber.com

Shadow of the Tomb Raider oyunu nerede geçecek?

Shadow of the Tomb Raider oyunu nerede geçecek?

Köklü oyun serilerinden biri olan Tomb Raider’ın son oyunu duyruldu. 14 Eylül 2018’de çıkacağı duyurulan oyuna şimdiden çok fazla ilgi var. Tanıtım videosunu izleyenler oyunun nerede geçeceğini tahmin etmiş olabilirler. Oyunun önceki oyunlarda yeni oyunun nerede geçeceği ile ilgili ipuçları olduğu söyleniyor. torrent oyun indirme uygulamasına geldiyse indirenler oyunun nereden geçtiğiyle ilgili yorum yapmıştır diye düşünüyorum. Hadi gelin birlikte oyunun nerede geçmiş olabileceğine bakalım.
Shadow of Tomb Raider oyununun videosunu izlediğimiz zaman piramitler hemen gözümüze çarpan detaylar arasında oluyor. Medyaya sızdırılan görüntülerde mekânın Mısır’a benzediği gözüküyor. Kesin olmamakla birlikte çoğu oyun sever oyunun Mısır’da geçeceğini düşünüyor. Oyunu oynayan oyuncular ise daha önceki oyunlarda yeni oyunun mekânının gösterildiğine inanıyorlar. Eski oyunlardaki haritaların yeni mekânlara işaret ettiğini düşünüyorlar. İşaretlenen bölgelerin bununla bir ilişkisi olduğuna inanıyorlar. Oyunun nerede geçeceği bilinmediği için hangi teorinin de gerçek olduğu henüz bilinmiyor. Oyunu torrent oyun indirme ile ya da satın alıp oynayabilirsiniz.
Shadow of the Tomb Raider’ın geçtiği yer hakkındaki gizem 14 Eylül 2018’de açığa kavuşacak gibi gözüküyor. Oyunu torrentler üzerinden indirip ya da satın alarak oynarken nerede geçtiğini öğrenebilirsiniz. Şimdilik büyük çoğunluk Mısır’da geçtiğine inanıyor. Bakalım gerçekten oyun Mısır’da mı geçiyor yoksa oyunun tanıtım videosu oyuncuları bir yanılgıya sürüklemek için mi piramit görüntüleri kullanmış.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ