Sanikhaber.com

Seyirci Tarafından Büyük Bir Beğeni İle İzlenen Star Tv’de Yayınlanan Kara Sevda Dizisinin 70.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kara Sevda 71.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

Seyirci Tarafından Büyük Bir Beğeni İle İzlenen Star Tv’de Yayınlanan Kara Sevda Dizisinin 70.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kara Sevda 71.Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak?

 Star Tv ekranlarına damga vurmuş dizilerinden olan Kara Sevda dizisinin beklenen yeni bölüm fragmanı izleyicilere sunuldu. İzleyicileri oldukça heyecan dolu bir bölüm bekliyor. Kara Sevda dizisi izleyici tarafından tam not almanın yanı sıra dizi tarihine de adını altın harflerle yazdırmayı başardı. Peki yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler olmuştu?

Son bölümde Nihan, Leyla’nın düğününden döndükten sonra kendisini bekleyen Emir’i evinde buldu. Kemal ile düğünde geçirdiği harika anlar eve gelmesiyle adeta birden kabusa dönüştü. Emir ise öfkesini kontrol edemiyordu. Vildan ise Emir’in bu sinirli tepkisine karşılık sessiz kalmadı. Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor, Melisa Aslı Pamuk ve Kerem Alışık gibi tecrübeli oyuncuların bulunduğu dizide gelecek bölüm büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor.  Yeni bölüm 24 Mayıs Çarşamba günü Star Tv ekranlarında yerini alacak.

KARA SEVDA DİZİSİNDE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Nihan’ın yaşadıklarını öğrendiğinde, Kemal Emir’in karşısına çıkıyor. Fakat ne Emir Nihan’ı bırakacaktır, ne de Kemal Nihan’dan vazgeçer. İki ezeli düşmanın husumetinden tek bir kazanan çıkacaktır. Kemal elindeki bilgilerle beraber, Kozcuoğlu Holding’i bitirmek için harekete geçmeye kalkacaktır. Kemal’in üst üste gelen hamlelerinden sonra Emir’in çöküşün eşiğinde olan Kozcuoğlu Holding için hata yapma payı yoktur. Nihan’ın başkanlığında yapılacak olanyönetim kurulu toplantısı Emir’in hayatındaki en kritik toplantılarından biri olacaktır. Bu toplantıya Nihan kesinlikle katılmamalıdır. Diğer yandan Nihan’ın yokluğu, Emir’le Zeynep’i sürpriz bir şekilde aynı çatı altında buluşturacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ