Sanikhaber.com

Seyahat Planlarında Değişikliğe Karşı Aranacak Telefon

Uçak ile seyahat edenlerin sayısı günden güne artış gösteriyor. Hal böyle olunca da pek çok firma ve acente her gün binlerce bilet satışı gerçekleştiriyor.

Seyahat Planlarında Değişikliğe Karşı Aranacak Telefon

Türk Hava Yolları Bilet Erteleme Hattı : (0850) 840 48 05

Uçak ile seyahat edenlerin sayısı günden güne artış gösteriyor. Hal böyle olunca da pek çok firma ve acente her gün binlerce bilet satışı gerçekleştiriyor. Bu firmalardan bir tanesi de Türkiye’nin bayrak taşıyıcı hava yolu olan Türk Hava Yolları. Ancak bilet satın alanların bazıları farklı sebeplerden dolayı bilet tarihlerini değiştirmek ya da ertelemek durumunda kalabiliyor. İşte bu gibi durumlara karşı da her ne olursa olsun hangi numaranın aranması gerektiği öğrenilmeli. Türk hava yolları bilet değişikliği için (0850) 840 48 05 numarasından destek alınması icap ediyor.

Promosyon Biletler

Bu numara üzerinden sunulmakta olan THY bilet erteleme ve bilet değişim işlemleri promosyon biletler için uygulanamıyor. Bunun yanı sıra THY bilet değiştirme hizmeti şüphesiz Türk Hava Yolları’nın bir alt markası olan Anadolujet için de geçerli. Bu sayede tek bir numara üzerinden her iki firma adına da işlem yapılması mümkün hale geliyor.

bilettelefon.com/2018/03/19/turk-hava-yollari-bilet-degisikligi-nasil-yapilir

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ