Sanikhaber.com

Sevilen Dizi Şevkat Yerimdar’da Şevkat’in Çırağı Miço Kimdir? Tolga Koçyiğit İsimli Oyuncu Aslında Kimdir

Sevilen Dizi Şevkat Yerimdar’da Şevkat’in Çırağı Miço Kimdir? Tolga Koçyiğit İsimli Oyuncu Aslında Kimdir

Son dönemde sinema filmi olarak çekilen ve filmin diziye uyarlaması şeklinde karşımıza çıkan Şevkat Yerimdar dizisinin yapımcılığını ise Limon Film üstlendi. Dizi ekranlara gelmeye başladığı günden itibaren Arka Sokaklar ile birlikte aynı günde yayınlanıyor olmasına rağmen reyting sıralamalarında zirveye oynadı. Şevkat Yerimdar dizisinin baş rollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon, Suzan Aksoy isimli tecrübeli isimler yer alıyor.
Dizideki başrol olan Şevkat Yerimdar karakteri senaryoya göre öfkesini kontrol edemeyen bir adamdır. Her bölüm farklı bir hikaye ile seyircinin karşısına geçen dizide küçük bir mahalle çok hareketli zamanlar geçirmektedir. Şevkat Yerimdar mahallenin delikanlısı ve çok sevilen bir kişiliktir.

Dizide Şevkat Yerimdar’ın Çırağı Olarak Oynayan Miço Kimdir?

Limon Film’in yaptığı dizi izleyiciler tarafından çok sıcak karşılandı. Her hafta yeni bölümü ile seyircilerini memnun etmeye ve güldürmeye devam ededursun dizide sevilen karakterlerden birisi de Miço’dur. Miço, Şevkat Yerimdar’ın yumurta dükkanında çırak olarak çalışmaktadır. Miço bir o kadar sevecen bir karakter olmasıyla birlikte ustası Şevkat’i sürekli kızdırır ama Şevkat tarafından da çok sevilen birisidir. Nerede şaka varsa Miço oradadır.

Şevkat Yerimdar Dizisinde Miço Karakterini Oynayan Tolga Koçyiğit Kimdir?

İlk olarak Şevkat Yerimdar dizisiyle birlikte izleyiciyle tanışan ve seyirci tarafından oldukça iyi karşılanan Tolga Koçyiğit 2000 doğumlu, 17 yaşında, 166 cm boyunda Türk dizi ve sinema sektörüne yeni giriş yapmış bir oyuncudur. Dizi çekimlerinin yanı sıra okul hayatına da devam etmektedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi alan Tolga Koçyiğit, 1 Yaz Gecesi oyunu ile tiyatro alanında ilk çalışmasını yapmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ