Sanikhaber.com

Sertifikasyonda Güvenin Adı

Firma, ulusal ve ve uluslararası sertifikasyon konusunda gerekli olan tüm hizmetleri bağımsız olarak veriyor. Firma organizasyonların denetim, kontrol ve belgelendirme işlemlerini yasal çerçeveler ve Avrupa birliği standartlarına uygun olarak yapıyor.

Sertifikasyonda Güvenin Adı

Firma, ulusal ve ve uluslararası sertifikasyon konusunda gerekli olan tüm hizmetleri bağımsız olarak veriyor. Firma organizasyonların denetim, kontrol ve belgelendirme işlemlerini yasal çerçeveler ve Avrupa birliği standartlarına uygun olarak yapıyor. Sitenin, sistem belgelendirme işlemlerinde özellikle iso 9001 kalite yönetim sistemi, iso 31000 kurumsal risk yönetim sistemi ve iso 50001 enerji yönetim sistemi gibi birçok standartlarda sertifikasyon programı mevcut.

Her türlü ürünün, üretim aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar olan aşamalarındaki çevreye etkisini gösteren iso 14001 çevre yönetim sistemi belgesi de fite tarafından veriliyor.

Uluslararası standartlar organizasyonunun, güvenli ve sağlıklı gıda üretmek için, firmalara koyduğu standartlar, iso 22000 gıda güvenliği yönetim sisteminde de bulunuyor ve bu sistem belgesi olan kuruluşların güvenirliğini üst seviyelere çıkarıyor. Firma gerekli koşulları taşıyan kuruluşlara bu belgeyi de verebilecek yetkiye sahip bulunuyor.

Firmanın Diğer Hizmetleri

Firma, kalite, iş sağlığı güvenliği ve çevre yönetim sistemleri gibi gerekli olan birçok konuda eğitim hizmeti veriyor ayrıca, vinç, platform ve transpalet gibi tüm cihaz ve araçların muayenesi ile ortam gaz ve toz ölçümü gibi yasal gerekliliği olan tüm ölçümler yapıyor.

www.turcert.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ