Sanikhaber.com

Semazen Kültürü

Kültürümüzde yıllardır var olan ancak son zamanlarda toplumumuzda hızla yaygınlaşan ve farkındalık yaratan semazen grubu olarak nişan, düğün sünnet, açılış, ramazan etkinlikleri…

Semazen Kültürü

Kültürümüzde yıllardır var olan ancak son zamanlarda toplumumuzda hızla yaygınlaşan ve farkındalık yaratan semazen grubu olarak nişan, düğün sünnet, açılış, ramazan etkinlikleri ve konser organizasyonlarında dinimize uygun olarak gösteriler düzenliyoruz. Sektörde verdiğimiz hizmet hızla yaygınlaştığı gibi en iyi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile tüm profesyonel sanatçı arkadaşlarımızın performanslarından ve organizasyon açısından garanti veriyoruz. Türkiye genelinde her şehirde dileyen tüm müşterilerimize semazen ekibi olarak hizmetlerimiz vardır.

Semazen Organizasyon Hizmetlerimiz

İslami şartlara uygun olarak tertiplenen tüm organizasyonlarda ses, ışık, sahne kurulumu, ilahi gurubu, semazen gösterisi, tasavvuf gösterisi, sandalye giydirme, ramazan programları, çadır ve ekip kurma gibi tüm deneyim gerektiren organizasyon işlemleri sorumluluğumuz altındadır. Semazen ekibi olarak sizlere özenle seçtiğimiz ezgi ve tasavvuf ilahilerini ister müşterilerimiz belirliyor isterlerse bize bırakabiliyorlar. Belirlenen organizasyon tarihi öncesi bize ulaştığınız takdirde detaylı görüşmeler sağlanıyor.

İlahi Grup

Allah’a yönelik sevginin anlatıldığı eserlerden derlenmiş olan ezgilerle ilahi grubu sanatçılarımız kanun, ney, def gibi müzik aletleri eşliğinde dinletiler sayesinde konuklarınızı yumuşatır, rahatlatır ve içlerine huzur verir. Ayrıca bayan konuklar için hazırlanmış olan davetlerde bayan ilahi gurubu hizmetlerimizde mevcuttur.

www.semazenekibi.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ