Sanikhaber.com

Saygın Endüstriyel

2001’de kurulan Saygın Grup, birçok markanın satış ve dağıtımını yapmaktadır. İşinde uzman olan mühendis takımı sayesinde alanında tanınan ve müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini kazanan bir firma olmuştur.

Saygın Endüstriyel

2001’de kurulan Saygın Grup, birçok markanın satış ve dağıtımını yapmaktadır. İşinde uzman olan mühendis takımı sayesinde alanında tanınan ve müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini kazanan bir firma olmuştur. Sektörde yer alan diğer firmalara göre daha kaliteli ve daha ucuz fiyat avantajı sunan firma sürekli büyümeyi amaç edinmiştir.

Ürünler

Firmanın satışını ve dağıtımını yaptığı markalardan biri olan Wilo markasının sirkülasyon pompalarını satmaktadır. Sirkülasyon pompaları, soğutma ve ısıtma sistemleri, jeotermal sistemler ve güneş enerjisi sistemlerinde kullanılmaktadır. Firma Wilo yetkili servis hizmeti de vermektedir. Wilo servis hizmeti kesintisiz sürmektedir.

Bir diğer marka olan Buderus markası ise fonksiyon, dizayn, performans ve çevreye uyum konusunda birçok ürün sunmaktadır. Markanın sunduğu ürünler arasında konvansiyonel kombi, yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kazan ve kaskad, yer tipi kazan, boylerler, güneş enerji sistemleri, ısı pompaları, kumandalar bulunmaktadır.

Firmanın satışını yaptığı diğer markalar, IMI ve Cesta’dır.

Firma ayrıca hidrofor satışı da yapmaktadır. Firma ve ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiye https://tr-saygin.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ