Sanikhaber.com

Savaşçı Dizisinin 8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaşçı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Savaşçı Dizisinin 8.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Savaşçı Dizisinin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı her geçen bölümde izleyeci kitlesini artırmaya devam ediyor. Yayınlanan son bölümde izleyicilerine yine nefes kestirdi. Başrollerinde, Murat Serezli, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ahmet Kayakesen, Uğur Biçer, Nazan Diper, Zeynep Elçin gibi isimler yer alıyor. 4 Haziran 2017 pazar günü yayınlanacak olan Savaşçı dizisinin 8.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı andan itibaren haber ekimizden izleyebilirsiniz.

7.Bölümde Neler Oldu? Kağan ile Tepegöz’ün Savaşı Büyüyor!

Yüzbaşı Kağan Bozok Tepegöz ile karşı karşıya gelecektir. İkisi için artık hesaplaşma vakti gelip çatmıştır. Yıldız ile konuşurken telefondan Tepegöz’ün sesini işiten Kağan, içine düşürüldüğü bu pusuyu hiçe sayarak, ailesinin hayatını kurtarmak adına Tepegöz’ün peşi sıra gider ve tuzağa düşer. Olaydan haberi olan Kopuz Albay hemen timin harekete geçmesini emreder. Fakat Kağan ve Tepegöz’ün ölümüne mücadelesi çoktan başlamıştır. Kılıç Timinin de harekete geçmesiyle Yıldız ve Bozok sağ sağlim kurtulur. Daha sonra Yüzbaşı Kaan Bozok’un Kılıç Timi ve Albay Halil İbrahim Kopuz, yiğit mehmetçiklerimizi hedef alan kahpe terör örgütüne yaptıklarının bedelini ödetmek için işe koyulur.

8.Bölümde Neler Olacak ?

Yüzbaşı Kağan, yemin töreninin ardından otobüse binen askerlere yapılan bombalı saldırıda Uzman Turgut ve kardeşi Cem’in hayatta olup olmadıklarını öğrenmeye çalışırken, arkasından meydana gelen olaylar ortada daha büyük ve şeytani bir plan olduğunu açığa çıkarır. Bu kez hedefte Mehmekçik vardır.

Hedefte Mehmetçik olursa, Kılıç Timi dünyayı yerlebir etmeye hazırdır.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ