Sanikhaber.com

Sarhoş Genç Kız Dik Kayalıklardan Atladı! Bira İstedi, Verilmeyince Canına Kıymaya Karar Verdi!

Sarhoş Genç Kız Dik Kayalıklardan Atladı! Bira İstedi, Verilmeyince Canına Kıymaya Karar Verdi!

Yoğun sıcaklıklardan bunalan ve tatil için erkek arkadaşıyla Antalya’ya giden 23 yaşındaki kız sevgilisiyle kavga etti. Kavgadan sonra alkol alıp sarhoş olan 23 yaşındaki S.Y., yaklaşık 30 metre yükseklikten denize atladı.
Erkek arkadaşıyla kavga ettikten sonra depresyona giren genç kız, alkol almak için büfeye gitti. Büfeden alkolünü alan genç kız Antalya’nın Konyaaltı Caddesi’ndeki dik kıyılara geldi. Deniz kıyısında alkol almaya başlayan S.Y.’yi gören çevredekiler, kızın sık sık telefonda konuştuğunu ve kapattıktan sonra ağladığını söyledi. Sinirlendiği anlaşılan ve telefonu yere fırlatan genç kız kıyıya yaklaştı. Kızın atlamak istediğini anlayan çevredekiler, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni aradı. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri geldi.

Polisler genç kızı ikna etmeye çalıştı. Kızı ikna edemeyen polislerden sonra bu kez de sağlık görevlileri ikna etmek istedi. Genç kız kendisini kurtarmaya çalışan sağlıkçılardan daha fazla alkol istedi. Kızı ikna edemeyeceğini anlayan sağlık ekibinden bir görevli bira alıp kızın yanına yaklaşmak için harekete geçti. Görevli yaklaşırken genç kız elindeki şişeyi kendi kafasına vurarak kırdı. Kız biranın yanına bırakılmasını aksi takdirde kendisini keseceğini söyledi. Birayı almak için çıktığı yerden indiği sırada bir görevlinin kendisine doğru koştuğunu gördü ve falezlerden atlamaya çalıştı. Güvenlik görevlisi kızı yakalamaya çalıştıysa da tutamadı ve genç kız yaklaşık 30 metre yükseklikten denize düştü. Denizde hazır bekleyen sahil güvenlik ekipleri kızı bota aldı. 23 yaşındaki S.Y. Kaleiçi Yat Limanı’na götürüldü. Limanda yapılan sağlık müdahalesinin ardından S.Y. ambulansa bindirilerek Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yapılan açıklamada S.Y.’nin hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ