Sanikhaber.com

Sargem.com.tr İle İnşaatlarınızın İlerlemesini Görün!

Sargem.com.tr İle İnşaatlarınızın İlerlemesini Görün!

 

Sargem.com.tr emre sabancı tarafından kurulmuş özellikle time lapse, havadan çekim , inşaat videoları ve tanıtım videoları alanında faaliyet gösteren başarılı bir firmadır.

Sargem firması özellikle ülkemizde inşaat sektörünün güçlü olması nedeniyle sektörde inşaatların time lapse işini yapan kurumsal ve kaliteli firması olarak bilinir.

Şirket bu sektörde en bilinen ve en iyi kurumsal firma olarak görev yapıyor.

Şirkete Kısaca Bakalım ;

TİME LAPSE : Bir inşaatı temel atma aşamasından inşaatın bitimine kadar sürede belirli aralıklarla fotoğraf çekilmesine time lapse hizmeti denir.

HAVADAN ÇEKİM : Drone’lar sayesinde artık havadan çekip çok daha ekonomik ve kolay hala geldi. Eskiden havadan çekim için helikopte tutmak ve birde kameraman tutmanız gerekirdi ama artık teknoloji gelişti. Gelişmiş droneler sayesinde HD kalitede video ve resimler çekebiliyoruz.Sargem ise bu işte piyasadaki diğer firmalara göre daha tecrübeli ve daha iyidir.

TANITIM VİDEOSU : Sargem Elektronik olarak firma, proje ve eğitim çalışmalarınızı; profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile kaydediyoruz. Talepleriniz doğrultusunda yapılan post prodüksiyon çalışmaları tamamlandıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.

TASARIM & ARGE :

Güneş enerjisiyle ilgili bilenen en yaygın yanlış, havanın kapalı veya bulutlu olduğunda ne olduğudur. Güneş enerjisi sarı ışık demek değildir. Hava kapalı da olsa gündüz sıcaklığı akşamdan yüksekse güneş bizi ısıtmaya ve aydınlatmaya devam ediyor demektir. Güneş enerjili sistemlerde ışığın güçlü olduğu zaman dilimini kadar verimli çalışmasa da çalışmaya ve enerji vermeye devam etmektedir.

Daha fazlası  bilgi almak için Sargem.com.tr sitesine bakınız…

SPONSOR İÇERİKTİR.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ