Sanikhaber.com

Salı Günleri Reyting Rekorları Kıran Anne Dizisinin 29.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Salı Günleri Reyting Rekorları Kıran Anne Dizisinin 29.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Star Tv ekranlarının sevilerek izlenilen dizisi Anne’nin 29.bölüm fragmanı yayınladı. Dizinin kadrosunda Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gonca Vuslateri, Can Nergis, Serhat Teoman gibi isimler oynamaktadır. 28.bölümde, Turna ve Zeynep sonunda birbirlerine kavuştu. Uzun süre sonucunda görüşebilien Turna ve Zeynep, Gönül’ün evinde hasret giderirken, Şule her yerde Turna ve Hasan’ı aramaya başladı. Aklına Gönül’ün evi gelen Şule evi bastı fakat Turna ve Zeynep çoktan evden gitmişti. Polis çocukları aramaya devam etmektedir. 23 Mayıs salı akşamı saat 20.00’da 29.bölüm ile seyricisi karşına çıkacak olan dizinin 29.bölüm fragmanı :

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI ?

Turna ve Zeynep uzun süre sonunda birbirlerine kavuşur

Turna ve Zeynep, Gönül’ün evinde hasret giderirken, Şule her yerde Turna ve Hasan’ı aramaya başladı. Aklına Gönül’ün evi gelen Şule evi bastı fakat Turna ve Zeynep çoktan evden gitmişti. Polis çocukları aramaya devam etmektedir. Polis, Zeynep ve Turna’yı yakalayabilirse Zeynep yeniden hapise girecektir. Zeynep, Turna ve Hasan’la ilgili bir çıkış yolu bulana kadar geçici çözümlerle devam etmek zoruda kalacak. Üçü birlikte bir maceraya atılırlar fakat bela peşlerindedir.

Zeynep için herşey kötü gitmeye devam etmektedir..

Zeynep umutsuz bi haldedir, çünkü hayatta en güvendiği iki insan onu kandırmıştır. Sinan’la ayrılan Zeynep, daha sonra annesininde evini terk etmiştir. Gidecek yeri kalmayan Zeynep, Turna’ya yakın olabilmek için Aysel’in yanına yerleşir. Zeynep’in kendisinden ayrılmasını istemeyen Sinan, Aysel’in evine gelir ve Zeynep’le konuşur. Ancak Zeynep kararında kesindir. Sinan üzgün bir halde oradan ayrılırken Zeynep’e bela yaşkaşmaktadır.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ