Sanikhaber.com

Reklamlarınızı Daha Hızlı Verin

Son dönemde insanların sürekli olarak sorduğu Facebook’a nasıl reklam verilir sorusu çok ilgi görmeye başladı. Çünkü 1,3 milyar üyesi olan Facebook firmalar açısından çok iyi bir sektör olarak görülüyor.

Reklamlarınızı Daha Hızlı Verin

Son dönemde insanların sürekli olarak sorduğu Facebook’a nasıl reklam verilir sorusu çok ilgi görmeye başladı. Çünkü 1,3 milyar üyesi olan Facebook firmalar açısından çok iyi bir sektör olarak görülüyor. Ürünlerini tanıtabildikleri ve müşteri ağlarını genişletebildikleri bu ortamlarda reklam verme işlemi sayesinde çok daha kazançlı bir duruma gelebiliyorlar. Peki Facebook’a reklam verme işlemi nasıl yapılıyor?

Reklam Vermek Çok Kolay

Reklam vermek işlemini gerçekleştirmek için doğru adımları takip etmeniz gerekiyor. Öncelikle kendi sayfanıza giriş yapmanız sonrasında ise üst kısımdaki ok işaretine tıklamanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra karşınıza reklam verme kısmı seçeneği geliyor. Reklam verme seçeneğini tıkladığınızda ise sizlere ne tür bir reklam yayınlamak istediğiniz soruluyor.

Bu kısımdan reklam türünü seçerek bir sonraki kısma geçmeniz gerekiyor. Daha sonra ise hedef kitleyi belirlemeniz gerekiyor. Hangi yaş aralığındaki insanlara hitap edeceksiniz ya da hangi ülkelerde reklamlarınızın gösterilmesini istiyorsunuz gibi durumlara dikkat ederek seçimlerinizi yapmalısınız. Reklam verme işleminde reklamın ne kadar süre ile yayınlanacağını da yine sizler belirliyorsunuz.

https://www.technokaptan.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ