Sanikhaber.com

Piyalepaşa İstanbul Projesi

Piyalepaşa İstanbul Projesi

 

Piyalepaşa İstanbul projesi, Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından İstanbul’un merkezinde Beyoğlu’nda inşaa edilecek. Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak Piyalepaşa projesinde 2018 yılının Temmuz ayında yaşamın başlaması bekleniyor.

Konut, rezidans, otel, ofis ve alışveriş sokağından oluşan Piyalepaşa İstanbul projesi, 760 konut bulunuyor. Piyalepaşa İstanbul projesinde ayrıca 190 adet rezidans da yer alıyor.

Konut alanı 107 bin metrekare olan Piyalepaşa İstanbul projesinde ofis alanı 50 bin metrekare, otel alanı 34 bin metrekare, alışveriş alanı ise 31 bin metrekare olarak belirlenmiş durumda.

Fiyat Listesi

Güncel satıştaki dairelerin fiyat aralıkları (* Fiyat aralıkları 31 Aralık’a kadar geçerlidir)

Daire Tipi Minimum Fiyat  – Maksimum Fiyat

1+1:    793.200 TL       1.506.100 TL

2+1:  1.089.800 TL      2.316.300 TL

3+1:  1.938.800 TL      2.624.800 TL

4+1:  2.901.800 TL      3.356.900 TL

Piyalepaşa İstanbul projesindeki Alışveriş Sokağı’nda ulusal ve uluslararası 120 mağaza bulunuyor. 9 salonlu sinema kompleksi, restoran ve kafeler de sahip olan Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıkta.

PİYALEPAŞA İSTANBUL RAKAMLAR;

– Toplam inşaat alanı: 450 bin metrekare,

– Toplam arsa alanı: 82 bin metrekare,

– Toplam yeşil alan: 39 bin metrekare,

– Toplam daire sayısı: 950 daire,

– Projenin yatırım değeri: 4 milyar TL,

– Teslim başlangıç tarihi: Haziran 2018.

European Property Awards 2017-2018’de iki ödül birden alan Piyalepaşa İstanbul projesi, Selçuklu ve Osmanlı mimarisinden izler taşıyor.

Piyalepaşa İstanbul Projesine Yakın Hastaneler;

Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Amerikan Hastanesi, Memorial Şişli Hastanesi, Acıbadem Fulya Hastanesi, Kolan International Hospital, Türkiye Hastanesi, Beyoğlu Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Medipol Üniversitesi Diş Hastanesi, Özel Okmeydani Hastanesi, Gümüşsuyu Asker Hastanesi, Okmeydanı Ağız ve Diş Hastalıkları Hastanesi, İstanbul Cerrahi Fulya Hastanesi, Eyüp Devlet Hastanesi, Medical Park, Darülaceze, Or-Ahayim Özel Balat Hastanesi, Kadıoğlu Hastanesi, Kasımpaşa Asker Hastanesi, Avusturya Sen Jorj Hastanesi, Özel Apeks Tıp Merkezi, İstanbul Cerrahi Nişantaşı Hastanesi, İstanbul Medipol Üniversitesi Vatan Kliniği, Fransız Lape Hastanesi, Ota & Jinemed Hastanesi, Özel Osmanoğlu Hastanesi, Özel Medical Park Hospital, Şişli Etfal Hastanesi, Avrupa Florence Nightingale Hastanesi Araştırma ve Uygulama Merkezi.

Piyalepaşa İstanbul Projesine Yakın Okullar;

Fındıklı İlköğretim Okulu, Cağaloğlu Anadolu Lisesi, İstanbul Erkek Lisesi, Şişli Teknik Endüstri Meslek Lisesi, FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü, Nişantaşı Nuri Akın Anadolu Lisesi, Türk Musikisi Devlet Konservatuarı, Saint Benoît Fransız Lisesi, Kurtuluş ortaokulu, Nilüfer Hatun İ.Ö.O., Notre Dame de Sion Fransız Lisesi, Şişli Doğa Koleji, Resneli Niyazi Bey İlköğretim Okulu, Pertevniyal Anadolu Lisesi, Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi, Kurtuluş Anadolu Lisesi, Vefa Lisesi, Galatasaray Lisesi, Maçka Akif Tunçel Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Necdet Kotil İlkokulu, Büyük Esma Sultan Ortaokulu, Bingül Erdem Anadolu Lisesi, Kuvayi Milliye İ.Ö.O., Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Ticaret Meslek Lisesi, Saint Michel Fransız Lisesi.

Piyalepaşa İstanbul Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri;

Cevahir, zorlu center, City’s Nişantaşı, addresistanbul, Demirören İstiklal

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/piyalepasa.html

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ