Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(): Failed opening 'functions-ek.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144
Özel Baskılarıyla Estetik Bez Çantalar | Sanikhaber.com
Sanikhaber.com

Özel Baskılarıyla Estetik Bez Çantalar

Çanta dünyasının başka bir versiyonu olan ve aynı zamanda reklamınızı yapan bez çantalar, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Firmamız, en etkili grafiksel çalışmalarla, yapılacak baskıları, sizin onayınızla, ham bez çanta ürünlere işlemektedir.

Özel Baskılarıyla Estetik Bez Çantalar

Çanta dünyasının başka bir versiyonu olan ve aynı zamanda reklamınızı yapan bez çantalar, firmamızın uzmanlık alanına girmektedir. Firmamız, en etkili grafiksel çalışmalarla, yapılacak baskıları, sizin onayınızla, ham bez çanta ürünlere işlemektedir. Bez özelliği ile organik olan bez çantalarımız için en az sipariş miktarı 1000 adettir.

 

Promosyonla Gelen Tanıtım

 

Bir firma için tanıtım ve reklam, markalaşma yolundaki en önemli adımdır. Bu kategoride üretilen ve etkili reklam sağlayan promosyon bez çanta ürünleri, özel logo baskılarıyla ve özel reklam baskılarıyla, tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. 0 doğal özelliklere sahip çantalarımız, hediye özelliği yanında etkili reklam aracıdır.

 

Fuara Özel Çantalar

 

Müşterinize özel bir çantada ürünlerinizi takdim ederken, yüzündeki memnuniyet ifadesini görebilirsiniz. Kaliteli ve estetik bez çanta ürünlerimiz, müşteri memnuniyetini tercih eden firmalar için, en iyi tercihtir. Özel kulpları ve özel baskı teknikleriyle, aradığınız mükemmel kaliteyi yakalayabilirsiniz. Fuar çantalarında gabardin kumaş türü ve ribs kumaş türü kullanılmaktadır. Baskı özelliklerine sahip olan bu çantalara, logo baskısı ve reklam baskısı, özel olarak yapılmaktadır.

 

İp büzgülü çantalardaki tasarım özellikleri de oldukça etkileyicidir. Fuar çantası modellerindeki estetik ve zarif özellikler, en iyi reklam özelliklerine sahiptir. Bez çanta çeşitlerimizde metre kareye 142 gr bez düşmektedir. Fuar bez çantalarında ise bu oran 220 gr’dır. Müşteri beğenisini kazanmak isteyen bütün firmalar için, en iyi tercih, bez çanta çeşitleridir.

https://www.bezcantadunyasi.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ