Sanikhaber.com

Oyunların Geliştirilmesi ve Yamalar

Oyunlar kullanıcıların geri bildirimleri, yayıncıların fark ettikleri sistem açıkları, oyun bugları gibi birçok konuda geliştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Profesyonel arenada oyun oynayan kişiler kadar, o oyunu takip eden oyuncular için yama notları önem taşımaktadır.

Oyunların Geliştirilmesi ve Yamalar

Oyunlar kullanıcıların geri bildirimleri, yayıncıların fark ettikleri sistem açıkları, oyun bugları gibi birçok konuda geliştirmeye ihtiyaç duymaktadır. Profesyonel arenada oyun oynayan kişiler kadar, o oyunu takip eden oyuncular için yama notları önem taşımaktadır. Yama notlarını okuyan kişiler oyun hakkındaki güncellemeleri yakından takip edebilmektedir. Ayrıca allpatchnotes.com adresi üzerinden patch notes kısmında oyunların yama notları okunabilmektedir. Neredeyse tüm oyunların yama notlarını kullanıcılarına sunan site, doğru bir kategorilendirme sistemiyle kullanıcılarına kolaylık vaad etmektedir. Oyunu yakından takip eden oyuncuların okuması zorunlu haline gelen yama notlarını hem toplu bir şekilde bulabilme hem de düzenli bir şekilde arşivleme gibi işlemleri gerçekleştiren site, kullanıcıların takdirini toplamaktadır. Kullanıcılara kolaylıklar vaad eden site kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Oyunlardaki Güncellemeler

Oyunlar, oyuncuların fark ettikleri ya da yaşadıkları birçok açığa sahiptirler. Yayımlayıcılar ise bu açıkları kapatabilmek adına çalışmalar yürütmektedir. Bu durum da özellikle online oyunlarda güncellemeleri gerektirmektedir. Güncellemeler sonrasında nelerin değiştiği oyuncular için çok önem arz etmektedir. Bu durum da yama notlarında yayımlayıcının oyuncusuna iletmesi ile çözülmüştür.

https://allpatchnotes.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ