Sanikhaber.com

Müziğin Efsaneleşen İsmi Tubidy

Müziğin Efsaneleşen İsmi Tubidy

 

MP3 dinlemenin birçok insan için vazgeçilmez bir tercih olduğu söylenebilir. Arama motorlarında, müzik namına en çok aratılan kelimelerin mp3 indir olduğu da bilinen bir gerçek. tubimp3.net sitesi, internette zor bulunan ve birçok insan için bir tutku haline gelen mp3’leri bulmayı ve buna yönelik listeler oluşturmayı mümkün kılıyor.Türkiye’nin en büyük, en gelişmiş ve büyük arşivine sahip olan tubidy platformu, mp3 alışkanlıklarının yeniden oluşmasını amaçlayarak, bu kapsamda en geniş kitlelere hizmet vermeye devam ediyor.

Ücretsiz ve Nitelikli İçerik

Tubidy mp3 indirme ve dinleme platformu, tamamen ücretsiz olarak hizmet sunuyor. Böylece, her kesimden insanın rahatlıkla her tarz müziği dinlemelerini mümkün kılıyor. Türkiye’deki en geniş müzik arşivine sahip olan Tubidy müzik indir, kendini sürekli yenileyen, içeriklerini sürekli güncelleyen ve yeni içerikler ekleyen, kullanıcıların bedava müzik dinlemelerini mümkün kılıyor.

Her Türden Eser

Tubidy mp3 sitesi, her zevke hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Diğer birçok müzik ve video platformlarına nazaran, daha kapsamlı bir donanıma sahip olan site, müzik dinlemek ve indirmekten başka, video izlemeyi ve beğenilen videoların istenilen her tür formatta indirilmesini de mümkün kılıyor. Müzik denilince akla ilk gelen site olan Tubidy şarkı indir, en son çıkan popüler şarkıları da anında kullanıcıları ile buluşturuyor.

Manuş Baba Dönersen Islık Çal ya da Aleyna Tilki Sen Olsan Bari gibi en popüler şarkıların da sevenleri ile buluşmasına imkan tanıyor. Bunun dışında, klasik müzikten caz müziklere, Türk Sanat Müziğinden Türk Halk Müziğine, rap, pop, yabancı hit, slow ve arabesk tarza sahip her türlü müziği arşivinde bulunduruyor.

Kişisel Mp3 Listeleri Hazırlamak

Mp3 dinlemek için tercih edilebilecek en doğru adresin Tubidy sitesi olduğu rahatlıkla söylenebilir. Oldukça kolay ve sade bir tasarıma sahip olan Tubidy sitesi, kullanıcı tarafından aranan şarkının anında ekranda görüntülenmesini sağlıyor. Müzik severler, art arda aramalar yaparak, onlarca şarkıyı tek bir liste halinde dinleme imkanına sahiptirler. Üstelik şarkı geçişlerinin de otomatik olduğunu belirtmek gerekir. Bu kapsamda, müzik severlerin tek yapmaları gereken şey, bir mp3 listesi hazırlamak ve müziğin dünyasına katılmaktır.

Eskilere Dönelim, Ne Dersiniz?

Bedia Akartürk – Ey Sevdiğim Benden Ayrı Gezersen dinlemeyen birine mutluluğu nasıl açıklayabilirsiniz?

Yine Bedia Akartürk’ün Kesik Çayır şarkısı da bir başka sevilen, beğenilen ve eskileden aranılan şarkılardandır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ