Sanikhaber.com

Muazzez Ersoy ve Dansöz Didem Aynı Teknede Tatil Yaparken Görüntülendi

Muazzez Ersoy ve Dansöz Didem Aynı Teknede Tatil Yaparken Görüntülendi

Türk sanat tarihine damga vurmuş isimler birlikte tatil yaparken görüntülendiler. Türk sanat müziğinin usta ismi Muazzez Ersoy, Bodrum-Bitez’deki ‘Akvaryum Koyu’na demirli teknede tatil yapmaya başladı. Ünlü sanatçı Ersoy’a ünlü dansöz Didem eşlik etti. Didem’in bikinisinin göğüslerine küçük geldiği ise objektiflerden kaçmadı.Muazzez Ersoy’a, dansöz Didem, dostları ve köpeği ‘Şanslı’ eşlik ediyor.

DİDEM KINALI KİMDİR?

1986 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da hayata gözlerini açan Oryantal Didem, Kuştepe’de yetişmiştir. Selanik göçmeni bir anne ve Yugoslav göçmeni bir babanın kızıdır. Roman mahallesinde yetişen oryantal Didem, küçük yaşta çalışmak zorunda olduğu için ilkokulu tamamlamadan okuldan ayrılmış ve dans hayatına başlamıştır.

Sonrasında okula devam etme kararı almış ve kendi imkanları ile liseyi tamamlamıştır. Ekranlara çıkması ise İbrahim Tatlıses sayesinde gerçekleşmiştir. Oryantal Didem, İbo Show adlı programda uzun süre boyunca dans gösterileri yapmış ve halkın beğenisini kazanmıştır.

MUAZZEZ ERSOY KİMDİR?

Gerçek ismi Hatice Yıldız Levent olan ve 1998 yılında Devlet Sanatçılığı unvanına layık görülen Muazzez Ersoy özellikle yapmış olduğu Nostalji serisi albümler ile müzik severlerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Çocukluğunu ve gençliğini İstanbul Kasımpaşa’da geçiren sanatçı, ortaokulu bitirdikten sonra özel dersler alarak müzik hayatını giriş yapmıştır. 1974 yılında çok küçük yaşta evlenmiş olup bu evliliğinden 1 oğlu bulunmaktadır. TRT Ankara Radyosu’nda da çalışan Klasik Türk Müziği Sanatçısı, TGRT’de Çarkıfelek yarışmasını sunmuştur. Tam bir aslan burcu kadını olan Ersoy, tüm özellikleri ile burcunu yansıtmaktadır. Mütevazı hayatı ve güler yüzü ile sevilen şarkıcının verdiği konserler de büyük ilgi görmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ