Sanikhaber.com

Mobilya Montajı Hakkında Her Şey

Günümüzde birçok mobilya seçeneği bulunmaktadır. Bununla birlikte mobilya mağazaları ve markaları da çoğalmış, mobilya sektörü gelişmiştir.

Mobilya Montajı Hakkında Her Şey

Günümüzde birçok mobilya seçeneği bulunmaktadır. Bununla birlikte mobilya mağazaları ve markaları da çoğalmış, mobilya sektörü gelişmiştir. Son zamanlarda hazır olarak alınıp, kişinin evinde kendi kendine montajlayacağı modeller rağbet görmektedir. Bu modeller konusunda destek veren, evimhizmet.com her türlü mobilya montaj, kurulum, mobilya tamiri gibi konularda yardım sağlamaktadır.

İstanbul’ un her noktasına hizmet sağlayan, tecrübeli bir çalışma ekibine sahip olan Evim Hizmet, yalnızca mobilya kurulumu değil, her türlü tesisat, arıza, boya ve badana gibi konularda da hizmet vermektedir. Ayrıca tek bir elden sunulan badana, nakliye, mobilya montajı hizmetleri ile taşınma işlemlerini kolaylaştırmıştır. Böylelikle her bir iş için tek tek arayışa girilmeden, zamandan tasarruf sağlanarak, işinin ehli çalışanlara ulaşılabilmektedir.

7/24 Hizmet Sağlama

Evim Hizmet, günün her saatinde oluşabilecek acil durumlar için kurduğu ekipler ile 7/24 hizmet sunmaktadır. Gelişen her türlü tesisatçı, nakliyeci, marangoz, çilingir arayışında işinde uzman olan ekibi ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

www.evimhizmet.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ