Sanikhaber.com

Metro Turizm Yeniden Mastürbasyon İddiaları İle Gündeme Oturdu !

Metro Turizm Yeniden Mastürbasyon İddiaları İle Gündeme Oturdu !

Metro Turizm yine cinsel bir olayla karşı karşıya kaldı.

Türkiye’nin en büyük ulaşım şirketleri arasında yer alan Metro Turizm, mastürbasyon yaptığı öne sürülen sürücüsüyle alakalı açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklama, ‘Görüntüler 1-1.5 ay önce bir yolcumuz tarafından kaydedilerek bize gönderildi. Şoförün iş akdine son verdik’ şeklinde yapıldı.

Geçtiğimiz yıl uyuyan bir kadın yolcusunun üzerine mastürbasyon yapan muavin ile gündeme bomba gibi oturan Metro Turizm’de bu kez direksiyon başında mastürbasyon yaptığı öne sürülen sürücü gündeme oturdu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa sürede bir çok kez paylaşım aldı.

Metro Turizm yetkilileri konuyla alakalı olarak açıklamalar yaptı. Yapılan açıklamada “Hopa’dan Gürcistan’a giden bir aracın sürücüsüydü. Görüntüler 1-1.5 ay ay önce bir yolcumuz tarafından gönderildi. Şirket olarak görüntüleri incelemeye aldık. Konuyla ilgili sürücüden de savunma aldık. Şoför mastürbasyon yapmadığını, görüntülerin hızlandırıldığını ve cinsel organını kaşıdığını iddia etti. Biz buna rağmen bir otobüs şoförünün böyle bir görüntü vermemesi gerektiği kanaatine vardık. Sürücüyle var olan ilişkinin kesilmesine yönünde rapor verdik.Şoförün iş akdi feshedildi.” dendi

METRO TANITIM

Türkiye’nin ulaşım sektöründe lider şirketi, ciro büyüklüğü ve taşınan yolcu sayısı açısından en büyük kara yolu taşıma şirketi konumunda olan Metro Turizm’in filosunda 495’i kendi öz malı olmak üzere toplamda 1221 otobüs bulunmaktadır şeklinde kendi web sitesinde tanıtılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ