Sanikhaber.com

METİN2’NİN YERİ DOLMUYOR

METİN2’NİN YERİ DOLMUYOR

Bilgisayar oyunlarının her türlüsünü gördüğümüz bu zamanda, arada bir yapılan hatalar veya yeni gelen güncellemeler ile karışan,yanlış anlaşılan sistemler de olmuyor değil.

Metin2’ye sonraan eklenen Lycan (Kurt Adam) karakterine karşı eskiden savunma yoktu. Bu, bir zaman için Lycan karakterini oldukça avantajlı hale getirdi. Herkes ana karakterlerini bırakıp, hızlı bir şekilde Lycan karakter kasmaya, itemlerini tamamlamaya bakıyordu.

Metin2 Pvp Serverler gibi herkesin en güçlü olma fırsatı kovaladığı oyunlarda, bu zaman boşluğu bile son seviye Lycan karakterler görmemize yetti de arttı bile! Genciden yaşlısına,herkes çeşitli yöntemlerle Lycan’a geçmiş,geçmeyen az kesim ise resmen sabırla bu karışıklığın düzelmesini beklemişti. Pvp Serverler de ki bu ani geçişin sebebi sadece savunma değil,aynı zaman da yeni karakterin tanımak istemeleriydi.

Ardından Lycan’a karşı savunma olarak gelen bıçak savunması, çoğu oyuncunun hoşuna gitmese bile, zamanla Metin2 eski halini alırken, herkes oyunun eski tadını yeniden kazandığını fark etti. Tabii zamanla Lycan karakterine alışanlar da tekrar karakter değiştirip, el alışkanlıklarını değiştirme zahmetine girmedi.Çeşitliliğin tad sağladığı güzel oyunlarınızı oynarken, her değişimin bir sonucu olduğunu unutmayın!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ