Sanikhaber.com

Kurtlar Vadisi Kaos! Efsane Geri Dönüyor! Sevilen Dizi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Yeni Dizi İle İlgili Açıklamalar

Kurtlar Vadisi Kaos! Efsane Geri Dönüyor! Sevilen Dizi Ne Zaman Yayınlanacak? İşte Yeni Dizi İle İlgili Açıklamalar

Bilindiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu 12 senelik yayın hayatını bitirdi. Pusu bittikten sonra Kurtlar Vadisi’nin filmleri yapılacağına dair çeşitli haberler çıkmıştı. Kurtlar Vadisi Darbe, Kurtlar Vadisi Vatan gibi isimler ortaya atıldıktan sonra açıklanan bilgilere göre filmin adının Kurtlar Vadisi Vatan olacağı kesinleştirildi.

İsmi açıklanan Kurtlar Vadisi Vatan’ın çekimlerinin ise tamamlandığı haberi geldi. Kanal D, Kurtlar Vadisi Pusu’nun yüksek maaliyeti nedeniyle gelecek sezon için anlaşma sağlayamamıştı. Dizi yapımcıları yayınlayacak bir kanal bulamayınca da final yapmıştı. Sonrasında sinema filmi çekileceği izleyicilere duyurulmuştu. Yeni filmin çekimlerinin tamamlandığı haberleri vatandaşlara duyuruldu. 2017 yılının Temmuz ayında vizyona girecek olan filmde 15 Temmuz’da yaşanan ihanet girişimi işlenecek.
Geçtiğimiz günlerde gündeme önemli bir haber düşmüştü: Kurtlar Vadisi Kaos…

VADİ YENİ İSMİYLE GERİ Mİ DÖNÜYOR?

Dizi ile ilgili Necati Şaşmaz ile yapılan görüşmede, dizinin yayınlanabileceği bir kanalın bulunamaması ve yüksek maliyetli bir proje olmasından dolayı yapımcı bulmakta da sıkıntı çekildiği aktarıldı. Projede çok farklı isimlerin de yer alacağı söylenirken, Görkem Sevindik, Gürkan Uygun ve Kenan Çoban dizide olmayacak.

Dünya genelinde sevilen dizinin yayınlanma tarihi olarak Eylül 2017 açıklanırken henüz herhangi bir kanalla anlaşma sağlanamadı. Diziyi yayınlayacak bir kanal bulunabilmesi durumunda en geç Ekim ayında dizinin sevenleriyle ekranlarda buluşacağı açıklandı.

NECATİ ŞAŞMAZ KİMDİR?

Necati Şaşmaz, aslen Zaza kökenlidir. Türk sinema ve dizi oyuncusudur. Aynı zamanda yapımcılık da yapmaktadır. 15 Aralık 1971 doğumlu 45 yaşındaki ünlü oyuncu Harput’ta doğmuştur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ