Sanikhaber.com

Kızlık Zarı Hakkındaki Sorular

Bekaret anlamına gelen ve birçok kişinin önem verdiği konulardan biri kızlık zarı olmaktadır. Cinsel ilişki ve bazı olumsuz nedenler ile bozulan ve tamiri mümkün olan kızlık zarının tamiri.

Kızlık Zarı Hakkındaki Sorular

Bekaret anlamına gelen ve birçok kişinin önem verdiği konulardan biri kızlık zarı olmaktadır. Cinsel ilişki ve bazı olumsuz nedenler ile bozulan ve tamiri mümkün olan kızlık zarının tamiri, onarımı ve merak ettiğiniz tüm konuları kizlikzaridikimiankara.net adresinden bilgi alabilir ve konuları daha rahat öğrenme imkanı bulabilirsiniz.

Kızlık Zarı Diktirme Nedenleri

Toplumsal ve sosyolojik baskı kızlık zarına daha fazla önem verilmesine neden olmaktadır. Geri kalmış toplum baskını bu konuya daha fazla önem verilmesine neden olmuştur. Kızlık zarı dikimi ile kadına şiddetin önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Günümüzde kızlık zarı ile ilgili birçok şey yanlış biliniyordu, bu durumdan bazıları hiç cinsel birliktelik yaşamamasına rağmen kanama yaşanmaması durumları oluyor.

Zarların bazıları yapısal olarak kanama yapmıyor ya da zar doğuştan bulunmuyor. Tüm bunların yanlış düşüncelere sebebiyet vermemesi için bekaret dikimi işlemi yapılmaktadır. Tüm bunların dışında cinsel birleşmede yaşan sorunlar için veya farklı nedenler içinde jinekolog yardımı ile kızlık zarı tamiri operasyonları başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

www.kizlikzaridikimiankara.net

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ