Sanikhaber.com

Kırgın Çiçekler Dizisinde 84.Bölümde Ortaya Çıkan Macide Hanım Kimdir ? Deniz Uğur Mu ?

Kırgın Çiçekler Dizisinde 84.Bölümde Ortaya Çıkan Macide Hanım Kimdir ? Deniz Uğur Mu ?
  • Medya
  • 21 Mayıs 2017
  • Kırgın Çiçekler Dizisinde 84.Bölümde Ortaya Çıkan Macide Hanım Kimdir ? Deniz Uğur Mu ? için yorumlar kapalı
  • 1.736 KEZ OKUNDU

Atv ekranlarının pazartesi günleri sevilerek izlenilen dizisi Kırgın Çiçekler yayınlanacak olan 85.bölümde yeni oyuncularla dizi kadrosunu güçlendirecek. Yetimhanede büyüyüp yaşayan kızların hikayesini anlatan dizide, bu hafta yayınlanacak olan bölümde Meral, Sadri Dede’Nin kendi dedesi olduğu düşünürken gelen mektup ile bütün umutları yerle bir olur ve çok üzülür.

KIRGIN ÇİÇEKLERDE SADRİ DEDENİN KARISI OLAN MACİDE HANIM KİMDİR ?

Kırgın Çiçeklerde 84. bölümde beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan Macide, Sadri Dedenin karısı karakterini oynacaktır. Dedenin karısı rolünün yanında, mirasa bir kişinin daha dahil olmasına engel olacak bir kadın rolünüde oynayacaktır.

Kırgın Çiçekler Macide Rolündeki Deniz Uğur Kimdir ?

17 Ekim 1973 tarihinde Ankarada dünyaya gözlerini açan Deniz Uğur’un kökeni Osmanlıya dayanmaktadır. Çocukluğunu Pendikde yaşayan Deniz Uğur ilkokul sonrasında bale eğitimi almıştır. 18 yaşında kazandığı İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını başarıyla kazanıp Tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır.

Okul öncesi Kenter Tiyatrosunda önemli isimlerle başrol oynayan Deniz Uğur, Umut Veren Kadınlar Ödülünü kazandı. Deniz Uğur ayrıca Vatan gazetesinde pazar günleri köşe yazarlığıda yapmıştır. 2001’de televizyonlara ilk defa gördüğümüz Deniz Uğur, Benimle Evlenir Misin dizisinde hem başrollük hemde yazarlık yapmıştır. 1996 yılında çok sevdiği eşini kaybetmiştir. Eşinin ölüm sebebi ise gürültüden tartıştığı komşunun eşi İsmai Hakkı Sunat’ı silah çekerek vurmuştur. Son olarak Deniz Uğur’u Kapalı Kutu dizisinde gördük. Ayrıcı Kung Fu Panda filminde seslendirme yapmıştır. Deniz Uğur şuan televizyonlarda Kırgın Çiçekler’de Macide hanım rolünde görmekteyiz.

Kırgın Çiçekler 85.Bölüm Fragmanı :

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ