Sanikhaber.com

Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Sevilen Dizide Son Bölüm Neler Oldu?

Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Sevilen Dizide Son Bölüm Neler Oldu?

ATV’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisi her pazartesi hayranlarının karşısına çıkıyor. Kırgın Çiçekler’in son yayınlanan bölümünde Defne’ye esrarengiz bir mesaj geliyor, annesi ise ona doğruları öğrenirse çok üzüleceğini belirtiyor. Bundan sonra zengin olduğunu sanan Meral ise aslında zengin olanın kendisi değil Kader olduğunu duyuyor. Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker gibi isimlerin ter döktüğü Kırgın Çiçekler 22 Mayıs’ta seyirci ile buluştuktan sonra 29 Mayıs tanıtımını haberimiz üzerinden yayınlanacaktır.

Kırgın Çiçekler 86. Bölüm Fragmanı ;


Kırgın Çiçekler’de Neler Oldu

ATV’nin beğeni ile izlenen dizisi Kırgın Çiçekler her pazartesi hayranları ile buluşuyor. Kırgın Çiçekler’in son bölümünde Defne’ye esrarengiz bir mesaj geliyor, annesi ise ona doğruları öğrenirse çok üzüleceğini ifade ediyor.

Meral kendisini torunu sanan Sadri ile görüşür. Yaşlı adam, Meral’in torunu olduğunu herkese söyle. Karısı Macide, kalan mirasın bölünmesini hiç istemez. Zehra, Songül ve Güney’in imtihan için verdiği parayı alıp harcar. Songül çok zor durumda kalır. Kızlar, Meral’in üzüntü yaşamasından kaygı duyarlar, Meral lüks yaşama hemen kendini alıştırmaya çalışır. Evde kendine doğum günü partisi planlarken babası olduğunu sandığı Ayhan’ın eşyalarının içinde her şeyi alt üst edecek bir mektup bulur. Mektupta gerçekten bu zenginliğin sahibi olan kişinin Kader olduğu söylenir.

Sevilen Dizinin Konusu Nedir?

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ