Sanikhaber.com

Kimyasal Gübreye Son!

Vermitas 2016 yılında solucan gübresi üretimine başladı, bu üretimi yaparken asıl amacı kimyasal gübreyi geride bırakarak, doğal gübrenin yaygın kullanımını arttırmaktı.

Kimyasal Gübreye Son!

Vermitas 2016 yılında solucan gübresi üretimine başladı, bu üretimi yaparken asıl amacı kimyasal gübreyi geride bırakarak, doğal gübrenin yaygın kullanımını arttırmaktı. Yaptığı üretimlerle sektöründe büyümeyi ve gelişmeyi hedeflerken, yeni girişimcilere açık olan Vermitas bu işi yapmak ve solucan gübresi üretimi konusunda kendini geliştirmek isteyen girişimcileri, tek bir çatı altında toplayıp rekabet piyasasını da engellemeye çalışıyor. En kaliteli gübre, sürekli bir ticaret halinde ve doğru bilgilendirmelerle sizlerin hizmetine sunuluyor.

Solucan Gübresinin Üretimi

Kırmızı Kaliforniya Solucanı doğal gübre üretiminde önemli bir yere sahiptir. Solucan gübresi üretiminde takip edilmesi gereken önemli adımlardan biri mama hazırlamadır ve Vermitas bu konuda doğru bilinen yanlışların önüne geçerek en kaliteli gübreyi üretebiliyor. Hizmet sağlarken aynı zaman da sizi bu aileden olmaya çağırıyor. Solucan gübresinin yararları oldukça fazla: Solucan gübresi doğal bir gübredir, kimyasal ve nitrat kalıntılı gübreden çok daha sağlıklıdır. Bitkilerin hızlı ve sağlıklı büyümesini sağlarken, erken hasat imkânı verir. Yetiştirilen ürünler de orijinal tadın kaybolmamasını sağlar.

www.vermitas.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ