Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(functions-ek.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144

Warning: main(): Failed opening 'functions-ek.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php54/usr/share/pear:/opt/alt/php54/usr/share/php') in /home/sanikhaber/public_html/wp-content/themes/poyraz/functions.php on line 144
Kanal D Ekranlarına Damga Vurmuş Olan Arka Sokaklar Yeni Sezon 448.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Arka Sokaklar 447.Bölümde Neler Oldu? Suat Diziden Mi Ayrılıyor? | Sanikhaber.com
Sanikhaber.com

Kanal D Ekranlarına Damga Vurmuş Olan Arka Sokaklar Yeni Sezon 448.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Arka Sokaklar 447.Bölümde Neler Oldu? Suat Diziden Mi Ayrılıyor?

Kanal D Ekranlarına Damga Vurmuş Olan Arka Sokaklar Yeni Sezon 448.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Arka Sokaklar 447.Bölümde Neler Oldu? Suat Diziden Mi Ayrılıyor?

Kanal D ekranlarına damga vurmayı başarmış dizilerden biri olan Arka Sokaklar dizisi yayınlanan son bölüm ile izleyici ekranları başına kilitledi. Son bölümde Suat’a araba çarpmasıyla Hüsnü Çoban ve ekibi büyük bir şok yaşadı. Suat kaza yaptığı sırada Hüsnü düğünde bulunuyordu. Suat’ın kaza yapmasının ardından Hüsnü sanki o an birşeyler olduğunu hissetmişti. Kaza haberi Rıza Baba’ya geldi ve Rıza Baba büyük bir zorlukla Hüsnü’ye durumu belirtti. Hüsnü bu haberi duymasının ardından Suat’ın yanına koştu. Suat hastaneye kaldırılmıştı. Peki Suat ölecek miydi? Diziden mi ayrılıyor? 500 Bölüm hedefi ile adımlarını atan Arka Sokaklar dizisi bu sezon bitmesi bekleniyor. Dizinin sonuna yaklaşılırken oyuncular yavaş yavaş diziden mi ayrılacak? Suat yeni sezonda karşımızda yer alacak mı?

Arka Sokaklar 448. Bölüm Özeti ve Konusu
Rıza İlhan’ın ölmediğini anlar. İlhan Rıza’nın her şeyden haberdar olduğunu anlayınca Ferruh’u Rıza’yı öldürmesi için görevlendirir. Çoban ailesinin evlini düğün telaşı sarar. Hüsnü Çoban oğlunun düğünü için kemerleri sıkmıştır. Suat biricik oğlunun düğünü için kredi çekmiştir. Durul polislerden kaçarken Suat’a araba çarpar. Arda ve Tunç olayın canlı şahitidir. Suat ameliyat masasına alınır. Suat ölecek mi?

Arka Sokaklar 447. Bölüm Özeti ve Konusu
Rıza Baba eve gelmemiştir Ayla ve Pınar onun için endişelenmeye başlamıştır. Rıza’yı kaçıran İlhan’dır. Arif Müdür’ü arayarak Valeri’den doğan bebeğine karşılık Rıza Baba’yı verecektir. Arif Müdür ve ekip çaresizce İlhan’ın teklifini kabul eder. Metin, Tekin ve İsmail düğün öncesinde bekarlığa veda partisi düzenleyecektir. Bu durum Asiye’nin hiç hoşna gitmez. Arka Sokaklar 446.

Arka Sokaklar 446.Bölüm Özeti ve Konusu
Mecbur kalan Harun Rıza ile işbirliği yapmayı kabul eder. Eğer katilin İlhan olduğunu kanıtlayabilirse pi işlerini ortaya çıkaracak ve kendisini aklayabilecektir. Fakat İlhan ekibin attığı her adımı bilmektedir. Ekip içerisinde bir muhbir olduğunu düşünmeye başlar. Harun’un annesinin katili babası İlhan mı? İlhan katil mi yoksa ekip bu defa yanılacak mı?

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ