Sanikhaber.com

Kanal 7’nin Başarılı Dizisi Haline Gelen Zor Sevda 31 Mayıs Özeti Ve 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal 7’nin Başarılı Dizisi Haline Gelen Zor Sevda 31 Mayıs Özeti Ve 23. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal 7’nin başarılı dizilerinden bir tanesi olan Zor Sevda geçtiğimiz bölümünde Zoya tam babasına kovuşacakken çıkan tersliklerden dolayı kavuşamamıştır. Lakin Zoya’nın babasının Mamujan olduğu artık herkes tarafından bilinir.

Badibi merdivenlere yağ dökerek Razia’nın merdivenlerden kayarak yuvarlanması istemiştir ve Razia boynunda bir boyundurukla dolaşmaya başlamıştı. Bu şekilde Badibi intikamını almıştır.

Zor Sevda 23. Bölüm Özeti

Razia Ayan ziyarete gider. Ayan Hümeyra’nın baskısından rahatsız olur ancak Razia babası Raşit’in kurtulması için gereken parayı Hümeyra ile evlenmesi karşılığında ona vermişti. Ayan’a bunu hatırlatan Razia davanın sona ermediğini ve yeniden doğabileceğini söyleyerek onu sıkıştırır. Ayan’ın canı çok sıkılmıştır. Bu arada herkes Nikhat ve İmran’ın evliliğinin düzeltilmesinden dolayı sevinçlidir. Razia Ayan ve Hümeyra ile aynı günde evlilik olması ve çifte mutluluk yaşanmasını çok ister. Raşit ise daha önce kararlaştırılmış şeylerin yeniden konuşulmamasını ister. Ayan ise izin alarak dışarı çıkar. Hasena Ayan’ın canının sıkkın olduğunu söyler Razia ise onun çok kararsız olduğunu söyleyerek durumu onarmaya çalışır.

Bu arada İmran Nikhat ile konuşarak daha önce bir ilişkisin olmuş muydu diye sorar. Nikhat ise böyle bir şeyin olmadığını belirtir. Düğün günü için kararlaştırılan tarih için imam bulunacaktır. Şirin imamın numarasının çantasında ki kağıtta yazılı olduğunu söyleyerek Hümeyra’dan çantasını getirmesini ister. Çantayı aldığında kırmızı bir boya eline bulaşır. Çantayı açtığında ise iğneler saplanmış bir toka bulur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ