Sanikhaber.com

Kanal 7 Ekranlarının Sevilen Hint Dizisi Tatlı Bela’nın 83.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal 7 Ekranlarının Sevilen Hint Dizisi Tatlı Bela’nın 83.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!
  • Medya
  • 22 Mayıs 2017
  • Kanal 7 Ekranlarının Sevilen Hint Dizisi Tatlı Bela’nın 83.Bölüm Fragmanı Yayınlandı! için yorumlar kapalı
  • 1.017 KEZ OKUNDU

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenilen hint dizisi Tatlı Bela tüm hızlıyla devam ediyor. Son bölümde Nirancan ve Asta’nın başvurduğu şirket ikisinide onay formu göndermiş fakat sunumu daha iyi olanın projesi seçilecektir.

Tatlı Bela 83.Bölüm’de Neler Olacak ?

Asta, başvurduğu şirketten gelen onay formu için sunum yapmaya gitmek için taksiye biner. Takside evraklarını son kez kontrol ederken taksicinin başka yola gittiğini fark eder. Taksiciye tepki gösterirken taksici bıçak gösterir. Asta taksiden inip kaçmaya çalışırken başka adamlarında olduğunu fark eder ve Asta yakalanır.

Slok ise Asta ile bulasacağı mekana gelmiştir. Asta’nın gecikmesiyle onu arar var ulaşamaz. Slok’un içine bir sıkıntı başlamıştır ve Asta için meraklanmaktadır. Nirancan, Slok’u görür ve sunum için hazır olduğunu sorar. Asta’yı depoya getirip bağlayan adamlar Asta’nın bağırmaları üzerine 2 saat sonra serbest bıracaklarını söylemişlerdir. Asta konuşmaya devam etmektedir ve neden 2 saat olduğunu öğrenmek için adamlara sorular sorar ancak adamlar yanıtlamaz.

Asta adamlardan kurtulabilmek için düşünürken adamlara ilaç içmesini yoksa öleceğini söyler. Asta yerde baygın numarası yaparken fırsat bulur bulmaz adamları itekleyerek onlardan kurtulur, ancak sayıcı üstün oldukları için etrafını sararlar daha sonra yağ tenekelerini gören Asta yağları döker ve adamlar düşer Asta kaçar. Asta dışarıda motosiklet bulur ve kaçar.

Asta motor ile kaçarken adamlar ona yetişmişir ve Asta şoföre hızlanmasını söylemiş fakat acemi olduğunu söyleyen şoför bu kadar gidebildiğini söylemiş. Direksiyonun başına geçen Asta korkusuzca hızlanmış ve peşindeki adamları atlatıp sunuma yetişmiştir.

Asta yaşadığı olumsuzluklara rağmen sunumu çok güzel yaparak işi kazanıyor. Slok, Asta’ya neden bu kadar geç kaldığını soruyor ve Asta olayları alatıyor. Slok ise bu adamların hemen peşine düşecektir. Varad, Asta’yı tebrik eder ve ne istersen söyle yapacağım der.

Sunum sonrası Asta’yı dışarıda gören Angeli, nasıl geçtiğini sorar. Asta’nın yüzünü durgun gören Angeli endişelenir. Asta gülümseyerek işi kazandıklarını söyler ve Angejli çok mutlu olur. Nirancan ise bir darbe daha almıştır. Tuttuğu adamları arar ver 2 saatliğine bir kızı elinizde tutamadınız diyerek azarlar.

Tatlı Bela 83.Bölüm Fragmanı :

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ