Sanikhaber.com

İşte Benim Stilim 2017’ Sezon Finali Yaptı. Bu Sene Türkiye’nin En Tarz Kadını Kim Seçildi?

İşte Benim Stilim 2017’ Sezon Finali Yaptı. Bu Sene Türkiye’nin En Tarz Kadını Kim Seçildi?

Tv 8’ ekranlarının renkli yarışma programı İşte Benim Stilim, 2017 yılında yayınladığı sezonun sonuna geldi. Dün final oylaması yapılan yarışmanın bu seneki kazananı belli oldu. 8 Yarışmacı final turuna kalırken son ikiye Merve Sevin ve Simay Tokatlı girmeyi başardı.

 İşte 2017’de Türkiye’nin En Tarz Kadını

 Gerçekleştirilen oylama neticesinde kazanan isim Simay Tokatlı seçildi. “İşte Benim Stilim 2017” yarışmasının şampiyonu Simay Tokatlı, kazandığı Türkiye’nin en tarz kadını sıfatının yanında 100 bin TL’lik para ödülünün de sahibi oldu.

Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, İvana Sert ve Kerimcan Durmaz’ın oturduğu, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği Tv 8 ekranlarının çok beğenilen renkli yarışması ‘İşte Benim Stilim’ yayınladığı final bölümünün ardından sezona veda etti.

ŞAMPİYON ŞAHSİ İNSTAGRAM HESABINDAN YAYINLADIĞI FOTOĞRAFLA TÜRK HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Şampiyonluğu kazandığım bu yolda hiç tereddüt etmeden, yılmadan gece gündüz büyük bir emek verdim. Ve hakettiğimi düşündüğüm ünvanı sonunda aldım. 2017 Türkiye’nin en tarz ismi sıfatını alarak tarzımı tescillemiş oldum. Bu çıktığım yolda arkamda her zaman destekçim olan babama, emektar anneme ve çok sevdiğim biricik kardeşime, Zeynep Ablama, büyük aileme ve baş tacım jürelerin jürisi Nur Yerlitaş hanıma ve diğer jüri üyelerine, çok sevdiğim Öykü Serter’e, adeta babam gibi çok sevdiğim Uğurkan Erezli beye, tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma, İste benim Stilim ailesine ve benden desteğini hiç esirgemeyen hayranlarıma, bana inanıp destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ