Sanikhaber.com

İnternetin Fenomen Dizisi Fi’nin 10.Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? 10.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı ?

İnternetin Fenomen Dizisi Fi’nin 10.Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak? 10.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı ?

İnternet platformunun fenomen dizisi Fİ her geçen bölümde izleyeci kitlesini artırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 8 ve 9.bölümleri yayınlanan dizide olaylar çok hızlı gelişti. Seyircilerini heyecan içinde bırakan iki bölüm sonrasıda izleyeciler 10.bölüm fragmanını aramaya başladı. Puhu tv adresinden yayınlanan dizinin 10.bölüm fragmanı hakkında henüz bir bilgi paylaşımı yapılmamıştır. Fİ dizisinin 10.bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren haber ekimizden izleyebilirsiniz. 

Fİ DİZİSİNİN YAYINLANAN SON 3 BÖLÜMÜNDE NELER OLDU ? (7-8-9)

Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru, Amerika’ya gitmek için havalimanına gider. Deniz ise sevdiği kadını tek başına Amerika’ya göndermek istememektedir. Duru’yla birlikte gitmek istesede imzaladığı sözleşmeşlerinin fesih sonucunda ağır yaptırımlar içerdiğinin farkındadır.

Can Manay’ın herkesten gizlediği bilgiyi bilen gazeteci Özge Egeli, Can Manay’ın şan ve şöhretini bitirmek için planlarına devam etmektedir. Özge Egeli, Can Manay’ın bir ruh hastası olduğunu herkesin öğrenmesi için uğraşmaktadır.

Can Manay’ın peşini sıkıntılar bırakmamaktadır. Can Manay’ı diğer yandan öğrencisi Bilge sorduğu soruyla zor duruma sokuyor. ”Şuanda aşık olduğunuz biri varmı ?”

FENOMEN DİZİNİN KONUSU NEDİR ?

Oyuncu Kadrosunda, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür, Büşra Develi gibi isimlerin bulunduğu dizinin konusu ise, Can Manay ülkenin başta gelen psikiyatristi ve en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Nötr bir hayat yaşan Can Manay, beklemediği bir anda tanıştığı Duru sonucunda hayatı değişir. Duru’ya karşı saplantılı bir aşk beslemeye başlar ve hikaye başlar…

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ