Sanikhaber.com

İhale İle İlgili Her Şey Bu Sitede

Site, ihale öncesinden ihalenin alınması ve sonrası için gerekli olan tüm konularda, firma ve kuruluşlara yardımcı olarak, yasal gereklilik gerektiren tüm konuların yerine getirilmesini sağlıyor.

İhale İle İlgili Her Şey Bu Sitede

Site, ihale öncesinden ihalenin alınması ve sonrası için gerekli olan tüm konularda, firma ve kuruluşlara yardımcı olarak, yasal gereklilik gerektiren tüm konuların yerine getirilmesini sağlıyor. İhalenin maliyetini hesaplamak için gerekli ilk adım olan metraj hazırlama işlemi, özellikle kamu ihalelerinde çok önem arz ediyor. Site bu konuda, eksik bir konu kalmayacak kadar detaylı çalışmalar yaparak, doğru maliyet hesabı yapılmasını sağlıyor.

Site, yaklaşık maliyeti hesaplamak için gerekli olan metraj hesabının yanında, ilgili kurumların resmi birim fiyatlarına uygun olarak, profesyonel keşif hazırlama işlerini de yapıyor.

Site detaylı olarak hazırladığı metraj hesaplarından sonra, ihalenin en uygun fiyata alınmasını sağlayan, yaklaşık maliyet hesaplama işlemini, gerekli olan tüm projeleri (elektrik, sıhhi tesisat ve statik projeler gibi) temin ederek profesyonel grupları ile yapıyor.

Diğer Konular

Site, bu sektördeki firmalardan daha uygun fiyatlara daha kaliteli hizmet veriyor ve yaptığı tüm işlemleri kesinlikle gizlilik içinde yaparak, üçüncü şahıs veya kuruluşlarla paylaşılmama garantisi de veriyor.

hakedishazirla.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ