Sanikhaber.com

Hastane Tipi Hasta Yatakları

Hastane Tipi Hasta Yatakları

 

Hasta yatakları üzerinde yatan hastalar için maksimum konfor sağlamak, tüm ihtiyaçlarına rahatlıkla ulaşabileceği ve kullanabileceği şekilde dizayn edilmiş olmalıdır. Firmamızın ürettiği hastane tipi hasta yatakları kişilerin önemli olan hayati ihtiyaçlarını bakıcıya ihtiyaçları olmayacak şekilde hazırlıyoruz.

Hastane Tipi Hasta Yataklarımızın Ekipmanları

Firmamızın eğitimli ve deneyimli personeli tarafından hazırlanan hastane tipi hasta yatakları öncelikli olarak hastanın durumu üzerine empati yapılarak hazırlanır. Örneğin sürekli yatağa bağlı olan bir hasta ne gibi ihtiyaçlarını kendisi görmek ister gibi durumları düşünülerek hazırlanır. Satın alınan tüm hasta yataklarımızda dört parçalı, ortopedik yatak ve serum askısı ile birlikte müşterilerimize teslim edilir. Deneyimli servis elemanlarımız tarafından ücretsiz kurulumu yapılarak, hastaya kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.

Hastane Tipi Hasta Yatak Özellikleri

Firmamız bir hasta için neyin önemli olduğunu düşünerek ve bu durumu ön planda tutarak satışa sunduğu hastane tipi hasta yatakları özellikleri arasında öncelikli olan ayarlanabilir olmasıdır. İsterseniz yarım olarak kaldırılabildiği gibi tam oturur şekilde de kaldırabilir özelliktedir. 2 pistonlu olabildiği gibi 4 pistonlu tercihi de tamamen müşteriye aittir. Tekerlekleri 360 derce dönebilen hasta yatakları frenli sisteme sahiptir. El kumandası ile kullanılabilen bu yataklarımız da hasta konforunu ve sağlığını ön planda tuttuğumuz için yataklar tamamen anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

İnternet Sitemizden Sipariş Verebilirsiniz: http://www.hastayatagial.com/

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ